Tisíce ľudí odišlo v slzách pre falošné vstupenky! Mexický prezident prosí megahviezdu o koncert zadarmo

Mexický prezident Andrés Manuel López Obrador poprosil portorického speváka Bad Bunnyho, aby usporiadal v Mexiku koncert zadarmo, uviedla agentúra AP.

19.12.2022 02:00
Bad Bunny, Spotify, najstreamovanejšie skladby Foto: ,
Spevák Bad Bunny na zábere z apríla 2022.
debata

Na koncert Bad Bunnyho sa ešte minulý týždeň nedostali tisíce ľudí, pretože mali kúpené sfalšované duplicitné vstupenky. Hudobník by tak podľa Lópeza Obradora mohol obetiam podvodu preukázať solidaritu. „Viem, že Bad Bunny je určite preťažený a unavený, pretože veľa pracuje, ale prosím ho, aby aspoň zvážil možnosť zahrať na námestí Zócalo (v mexickom hlavnom meste),“ vyhlásil Obrador a dodal, že by išlo o neplatenú spoluprácu.

Napriek tomu, že by Mexiko umelcovi nemohlo podľa Obradora zaplatiť, na námestí by podľa neho zaistilo hudobníkovi aspoň zvukový systém, svetlá, pódium a dokonca aj zips line (lanový sklz). Mexický prezident tiež povedal, že bolo smutné vidieť toľko mladých ľudí, ktorí sa na koncert nedostali, pretože im boli predané sfalšované lístky.

1. priečka: Harry Styles Čítajte viac Hity roka 2022! Triumfovala 64-ročná veteránka aj Harry Styles. Ale 18,5 miliardy prehratí? Na tohto pána nemajú...

Zástupcovia portorickej hviezdy reggaetonu na otázku agentúry AP, či prezidentovu ponuku prijme, doteraz nereagovali. Mexický Ticketmaster, ktorý vstupenky na koncert Bad Bunnyho predával, povedal, že o koncertné predstavenie bol veľký záujem, ale poprel, že by predával lístky navyše. Spoločnosť uviedla, že lístky si chcelo zaobstarať 4,5 milióna ľudí, na predaj spoločnosť ale ponúkala len 120 000 miest.

„V piatok bolo pri vstupe na koncert predložené nebývalé množstvo falošných vstupeniek, ktoré neboli zakúpené oficiálnou cestou,“ uviedol Ticketmaster. Mexický úrad na ochranu spotrebiteľa začal vyšetrovanie kauzy.

Dara Rolins Čítajte viac Dara Rolins vypredala megakoncert! V mojej hudbe nie je kalkul a ľudia to cítia

Posledné koncertné turné, pri ktorom mal portorický hudobník po svete 81 koncertov, vynieslo Bad Bunnymu podľa serveru Deutsche Welle (DW) vyše 430 miliónov dolárov, a stal sa tak najzárobkovejším umelcom súčasnosti. Je zároveň aj tým najstreamovanejším. Jeho hity mu napríklad na platforme Spotify znovu zabezpečili prvé miesto v počte streamovaní pre jedného umelca – ide o viac ako 18-miliárd streamovaní jeho skladieb.

10. priečka: Speváčka Kate Bush ju obsadila so...
9. priečka: Spevák Bad Bunny na zábere z apríla...
+78. priečka: Španielsky raper Quevedo a jeho...
debata chyba
Viac na túto tému: #Mexiko #koncert #zadarmo #Bad Bunny
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Nezabúdajte ani na vaše pery, potrebujú tak isto starostlivosť.
Využívajte zľavy, avšak dávajte si pozor aby ste...

+ Nezabúdajte na pravidelnú hydratáciu pokožky, v chladnom počasí koža trpí.
Ste blízko pri svojom cieli, preto sa...