Tvrdé obvinenia a výčitky už nikto späť nevezme, ale... Harry a Meghan dostanú pozvanie na korunováciu Karola III.

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu budú pozvaní na korunováciu britského kráľa Karola III. aj napriek "škodlivým" vyhláseniam, ktoré v TV-dokumente pre spoločnosť Netflix povedali na adresu kráľovskej rodiny.

18.12.2022 09:47
harry Foto: ,
Princ Harry a jeho manželka Meghan na archívnej snímke.
debata

Harry (oficiálne Henry) a Meghan budú mať 6. mája miesto na slávnostnom obrade Karola III., ak sa na ňom budú chcieť zúčastniť, uviedol v sobotu denník The Daily Telegraph.

Zoznamy hostí na túto „náboženskú“ udalosť vo Westminsterskom opátstve ešte neboli zostavené, ale zdroj zmieneným novinám povedal: „Všetci členovia rodiny budú vítaní.“

harry Čítajte viac Harry v dokumente Netflixu poriadne pritvrdil: Za to, že Meghan potratila, môže....

Harry v januári 2020 obvinil svojho otca – Karola III. – z klamstva na napätom krízovom stretnutí tzv. megxitu s kráľovnou. Karol III. je údajne zranený kritikou zo strany Harryho a Meghan na adresu kráľovskej rodiny, ale nevzdáva sa nádeje na „vybudovanie mostov“, uviedol denník Daily Express.

1. FAKT: Princ Harry a vojvodkyňa Meghan sa...
2. FAKT: Princ Harry sa označil za "syna mojej...
+93. FAKT: Princ Harry mal údajne zoznam o tom,...

Kráľ nechce Sussexov zbaviť ich titulov. Posledné dni sa pritom nehovorí o ničom inom ako o kontroverznom dokumentárnom seriáli Harry & Meghan z produkcie Netflix, ktorý vyjadreniami oboch manželov stavia kráľovskú rodinu do pomerne negatívneho svetla. Zároveň s kritikou a krízou kráľovskej rodiny však prichádza o časť popularity aj princ Harry s manželkou. Ich verejná spoveď je podľa mnohých len maskovaná snaha o pozornosť a zarábanie peňazí, čo, samozrejme, dvojica popiera.

princ Harry, Meghan Markle Čítajte viac Harryho a Meghan obvinili, že chcú zničiť monarchiu

Na korunovačnom obrade 6. mája budú Karol III. aj Kamila – kráľovná manželka – korunovaní pred stovkami hostí vo Westminsterskom opátstve. Avizovaná ceremónia bude „založená na dlhoročných tradíciách a slávnostnom obrade“, ale bude tiež „odrážať úlohu panovníka v súčasnosti a hľadieť do budúcnosti“.

VIDEO: Kráľovské nevery. Zamilovaný rotvajler a kráľ bez koruny

Obsah vznikol v spolupráci s Mall.tv

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #princ Harry #korunovácia #pozvanie #Meghan Markle #kráľ Karol III.

+ Vyvážená strava je základom pre dobré zdravie a energiu
Pracovná sústredenosť sa vyplatí, očakávajte uznanie a...

+ Dostatok spánku je kľúčom k regenerácii tela a mysle.
Nezabudnite navštíviť salón krásy, peniaze ste si...