Ako to vyzerá s hviezdou marveloviek po tragickej nehode? Renner sa ozval fanúšikom

Americký herec Jeremy Renner (51), ktorý utrpel počas Silvestra vážne zranenie pri odpratávaní snehu, sa opäť prihovoril fanúšikom prostredníctvom sociálnej siete. A jeho správy sú dobré.

18.01.2023 07:39
Jeremy Renner Foto: ,
Herec Jeremy Renner.
debata

Jeremy Renner na Twitteri napísal, že je veľmi nadšený z toho, že môže sledovať premiéru druhej sezóny seriálu Mayor of Kingstown v pohodlí domova.

Jeremy Renner Čítajte viac Slávna hviezda marveloviek je v kritickom stave! Herec utrpel vážne zranenie pri odpratávaní snehu

„Až na moju mozgovú hmlu počas zotavovania som bol veľmi potešený, že som si mohol pozrieť epizódu 201 so svojou rodinou doma,“ uviedla hviezda Avengers.

Krátko predtým Renner zdieľal vo svojom Instagramovom príbehu fotografiu zobrazujúcu zasneženú scenériu v oblasti, ktorá sa javí ako jeho domov v oblasti Reno v Nevade, s poriadnymi kopami snehu. „Chýba mi moje šťastné miesto…“ napísal Renner do titulku, zdanlivo len niekoľko hodín predtým, ako sa vrátil z nemocnice domov, informuje magazín People.

Renner pred nehodou odpratal cestu pred svojím domom v nevadskom Rene pomocou svojho snežného pluhu, aby sa jeho rodina mohla dostať von po silnej búrke, píše BBC. Jediným účastníkom nehody bol 51-ročný herec, uviedol úrad šerifa okresu Washoe a dodal, že prípad vyšetruje – viac tu.

Prvý kontakt
Amy Adamsová a Jeremy Renner na...
Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc.
Gemma...
+5Bourneov Odkaz
Rachel Weiszová a Jeremy Renner...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Jeremy Renner

+ Vytvorenie ranného rituálu zlepší váš celodenný výkon a pohodu.
Pokúsite sa každý deň učiť novým veciam, budete...

+ Jedzte pravidelne po malých dávkach, budete sa tak cítiť lepšie.
Vyjednávanie o lepších cenách môže zlepšiť vašu...