30 zlomenín! Herec Renner sa opäť prihovoril fanúšikom. Novým záberom budí nádej

Americký herec Jeremy Renner sa opäť prihovoril fanúšikom na sociálnej sieti. Prezradil detaily svojej hrozivej nehody zo začiatku roka.

, 22.01.2023 06:49
People Jeremy Renner Foto: ,
Herec Jeremy Renner na archívnom zábere.
debata (1)

Rennera začiatkom roka prešiel pri odpratávaní snehu jeho vlastný snehový pluh a hrdina hitu Avengers skončil vo vážnom stave v nemocnici. Prvé dní médiá informovali o tom, aký ťažký, hoci stabilizovaný je stav herca.

Renne sám v sobotu informoval, že pri incidente si zlomil viac ako 30 kostí. Urobil tak na svojom profile na Instagrame, kde pridal aj záber s fyzioterapeutom – pracovníkom nemocnice, ktorý ho polohuje na posteli.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jeremy Renner (@jeremyrenner)

„Týchto viac ako 30 zlomených kostí sa zahojí a zosilnie, rovnako ako sa prehĺbi láska a puto s rodinou a priateľmi,“ napísal herec na Instagrame, ďakujúc fanúšikom za ich podporu.

Jeremy Renner Čítajte viac Slávna hviezda marveloviek je v kritickom stave! Herec utrpel vážne zranenie pri odpratávaní snehu

Renner sa zranil pri tom, ako sa snažil vyliezť na šesťtonový snežný pluh, aby ho mohol zastaviť. V nemocnici strávil viac ako dva týždne. Úrady medzičasom vylúčili, že nehodu zapríčinil alkohol alebo drogy.

Päťdesiatdvaročný herec stvárňuje vo filmovom svete štúdia Marvel postavu Hawkeya. Okrem toho hral napríklad aj v dvoch častiach filmovej série Mission: Impossible. Známym sa stal predovšetkým stvárnením špecialistu na zneškodňovanie bômb v Iraku vo filme Smrť čaká všade z roku 2008, za čo si vyslúžil aj nomináciu na Oscara. Ďalšiu nomináciu získal v roku 2011 za úlohu vo filme Mesto.

1 debata chyba
Viac na túto tému: #nehoda #Instagram #Jeremy Renner #zlomenina
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Každý človek starne, netrápte sa tým, po zdravotnej stránke ste v poriadku.
Porozprávajte sa konečne so šéfom o...

+ Neberte zbytočne veľa liekov na spanie, nepotrebujete ich.
Nepreháňajte to dnes s prácou, vidno na vás, že ste...