Adieu, znie z úst Margitu, keď spieva s milovanou Hankou. Po prvých tónoch duetu nezadržíte slzy, dojal aj Havlovú

Je to už pár mesiacov, čo vo veku 75 rokov zomrela česká speváčka Hana Zagorová.

26.01.2023 10:00
margita štefan Foto:
Speváčka Hana Zagorová a jej manžel Štefan Margita na archívnej snímke.
debata (1)

Správa o jej odchode zarmútila tisíce jej fanúšikov koncom augusta. Dlhých 30 rokov po jej boku stál operný spevák Štefan Margita, s ktorým sa Zagorová zosobášila v roku 1992 po rozvode s tanečníkom Vlastimilom Harapesom. Na manželku si Margita často spomína na svojom Instagrame. A nielen na ňom.

Počas koncertu v O2 Aréne s názvom Štefan Margita a hostia s podtitulom: Venované Hanke na pódiu odznela aj romantická skladba Adieu. Tú divákom zaspieval z pódia Štefan Margita, na veľkom plátne za ním spievala aj jeho manželka, Hana Zagorová. Dojemné vystúpenie, ktoré spevák následne zverejnil aj na sociálnej sieti, zasiahlo mnoho jeho fanúšikov a dojalo ich k slzám. Jednou z nich bola aj Dagmar Havlová.

Speváčka Hana Zagorová a jej manžel Štefan Margita na záberoch k novému albumu. Čítajte viac Usmiata s milovaným manželom! Posledné foto, ktoré zverejnila Hana Zagorová

Niekdajšia prvá dáma a herečka Dagmar Havlová nechýbala v auguste ani na zádušnej omši za Hanu Zagorovú, Margitu vtedy prišlo podporiť mnoho známych tvárí – herečka Jiřina Bohdalová, moderátorka Lucie Borhyová, vdova po Karlovi Gottovi, Ivana, moderátori Aleš Háma a Libor Bouček a mnohí ďalší.

Lucie Borhyová objíma Štefana Margitu na...
Michal David s manželkou na zádušnej omši za...
+5Vendula Pizingerová na zádušnej omši za Hanu...

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Hana Zagorová #Štefan Margita

+ Podarí sa vám prekonať zdravotné ťažkosti, ste na dobrej ceste k lepšiemu.
Nakúpite do bytu niečo krásne a...

+ Oddychujte, práca vás dostatočne vyčerpáva, zaslúžite si vypnúť.
Lietate v oblakoch, vaše...