Jeden z najväčších krásavcov filmu sa stal opäť otcom! Koľké dieťa v poradí má Jude Law? Uf, to číslo nie je malé

Law zaujal rolami v snímkach ako Návrat do Cold Mountain, A.I. Umelá inteligencia či Talentovaný pán Ripley. Ale búrlivý je najmä jeho súkromný život.

22.02.2023 12:00
Jude Law Foto:
Jude Law na zábere z roku 2022.
debata (3)

Jude Law (50) je sedemnásobným oteckom. Jeho manželka Phillipa Coan (35) už pred časom porodila ich druhé spoločné dieťa, keďže pár bol aktuálne zachytený s novorodencom, píše Daily Mail. Dvojica sa prvého potomka dočkala v septembri 2020, rok po ich svadbe.

Obdivovaný britský herec má s bývalou manželkou, módnou návrhárkou Sadie Frostovou (55), tri už dospelé deti, potom je ešte otcom dvoch nemanželských dcér. Jednu má s modelkou Samanthou Burke a druhú s muzikantkou Catherine Harding.

zväčšiť Jude Law a jeho manželka  Phillipa Coan. Foto: Profimedia
Jude Law Jude Law a jeho manželka Phillipa Coan.

Jude Law bol roky spájaný aj s britskou herečkou Siennou Miller, s ktorou si začal románik ešte počas manželstva so Sadie Frostovou. Sledovaný vzťah, počas ktorého sa dvojica aj zasnúbila, prešiel niekoľkými rozchodmi a návratmi. Aj krásna Sienna Miller je už 10 rokov mamou, dcérku Marlow však nemá s Lawom, ale s hercom Tomom Sturridgeom. S ním sa však krásna blondínka už rozišla.

jude law Čítajte viac Mladý pápež aj doktor John Watson. Jude Law má dnes 50 rokov

Law zaujal rolami v snímkach ako Návrat do Cold Mountain, A.I. Umelá inteligencia či Talentovaný pán Ripley. Do zoznamu si postupom pribúdajúcich rokov potom pridal aj ďalšie zaujímavé tituly (Captain Marvel, Nákaza, Vedľajšie účinky či Hniezdo).

Herec Jude Law na zábere z roku 2004.
Herec Jude Law na zábere z roku 2001.
+8Herec Jude Law na zábere z roku 2010.

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #Jude Law

+ Vyhýbajte sa toxickým návykom ako fajčenie či nadmerné pitie alkoholu.
Každá drina stojí za to, výsledky sa môžu...

+ Posilňovanie imunitného systému vitamínmi a minerálmi zvyšuje odolnosť tela.
Mali by ste začať myslieť na...