V najväčšej tajnosti! Slávny Kevin z komédií Sám doma je už dvojnásobný otec

Herecký pár Brenda Song a Macaulay Culkin si držia svoje súkromie mimo médií.

21.03.2023 00:00
Macaulay Culkin a Brenda Song Foto:
Macaulay Culkin a Brenda Song s ich prvým synom Dakotom.
debata

Magazínu US Weekly sa ale podarilo zistiť, čo následne slávny pár magazínu aj potvrdil – pred Vianocami sa stali dvojnásobnými rodičmi.

Prvé dieťa páru, syn menom Dakota Song Culkin, sa narodilo v apríli 2021. Syn dostal meno Dakota po Culkinovej zosnulej sestre, ktorá zomrela pri autonehode v roku 2008. Noví rodičia túto udalosť istý čas uchovávali v súkromí.

Herec Macaulay Culkin na zábere z filmu Sám doma. Čítajte viac Kevin z komédie Sám doma má 40! Zamávali s ním drogy aj vzťah s Milou Kunis

Podľa Us Weekly ide opäť o chlapca, ktorý dostal meno Carson na svet prišiel pred Vianocami 2022. Dvojica Brenda Song a Macaulay Culkin sa spoznala v roku 2017 pri nakrúcaní spoločného projektu Changeland, pričom prvé týždne pristupovali jeden k druhému veľmi opatrne. Napokon si však trúfli na spoločný vzťah a teraz aj na dvojnásobné rodičovstvo.

Herec Macaulay Culkin na zábere z filmu Sám doma. Čítajte viac Extra ponuka pre Kevina! Za hosťovanie v novej verzii Sám doma zinkasuje...

Culkin v minulosti prešiel strastiplnou cestou. Obrovská sláva s ním poriadne „zamávala“ a roky ho prenasledovali problémy s drogami, o ktorých neskôr otvorene hovoril.

Herec má za sebou jedno manželstvo, v rokoch 1998 až 2000 bol ženatý s herečkou Rachel Minerovou. Jeho bývalou partnerkou je aj slávna herečka Mila Kunis, ktorá s ním randila v rokoch 2002 až 2010.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Macaulay Culkin #Brenda Song
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Budete neprehliadnuteľná, využite energiu vo svoj prospech.
Nebuďte sebecký, peniaze doprajte aj svojim...

+ Rozprávajte sa o tom, čo vás trápi, neduste v sebe problémy.
Keď niečo nestihnete, svet sa nezrúti, nabudúce to...