OBRAZOM: V Poľsku síce bez Kate, ale zábery princa Williama s ukrajinskými deťmi chytia za srdce

Britský princ William v stredu podnikol neohlásenú cestu do Poľska, počas návštevy sa stretol aj s utečencami, ktorí z krajiny ušli pred ruskou inváziou.

23.03.2023 09:38
william Foto:
Princ William v centre pre utečencov vo Varšave.
debata

Hovorca princa uviedol, že William si veľmi želal, aby sa návšteva Poľska uskutočnila, a že si ju osobne vyžiadal. O svojej návšteve informoval aj na oficiálnom Instagrame, kde sa objavili aj snímky a videá princa Williama z komunitného centra, ktoré prichýlilo 300 ukrajinských utečencov, z ktorých je polovica detí. Rozhovory so ženami z centra sa objavili aj na Instagrame princa a princeznej z Walesu.

Princ William v centre pre utečencov vo Varšave.
Princ William v centre pre utečencov vo Varšave.
+2Princ William v centre pre utečencov vo Varšave.

Snímky, na ktorých britský princ William zavítal medzi ukrajinské deti z centra, chytili za srdce tisíce fanúšikov kráľovskej rodiny, ktorí princovi písali ďakovné odkazy za podporu utečencov na sociálnej sieti. Ako trojnásobný otec to s deťmi, zvlášť tými menšími, vie rovnako dobre ako jeho manželka Kate. Zábery ho zobrazujú medzi ženami a deťmi v centre, ako si s najmenšími stavia stavebnicu, následne si zahral stolný tenis a ochotne si s nimi zapózoval pre selfie.

Následník britského trónu pobudol aj v meste Rzeszów na juhovýchode Poľska, kde sa stretol s ministrom obrany Mariuszom Blaszczakom a prehovoril si s príslušníkmi poľských obranných síl a britskými vojakmi, ktorí sú tu umiestnení – viac tu.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #princ William #vojna na Ukrajine
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Emócie spracúvajte postupne, s rodinou to pôjde rýchlejšie ako ste čakali.
Deň bude pracovne menej náročný,...

+ Zbavte sa negatívnych emócií a vaše zdravie sa vám určite polepší.
Dnes vás obvinia z porušenia pracovnej...