Hviezdu seriálu Dunaj prirovnávajú k Maštalírovi, ale táto podoba... Marcinková našla 'dvojníčku' na tanečnom parkete

Aj v slovenskom šoubiznise sa nájdu známe tváre, ktoré sa na seba nápadne podobajú. Patria k nim aj dvaja známi herci.

04.04.2023 00:00
debata
zväčšiť Herec Tomáš Maštalír (vľavo) a herec Marek Rozkoš. Foto: Katarína Haršányová/TV Markíza
Herec Tomáš Maštalír (vľavo) a herec Marek Rozkoš. Herec Tomáš Maštalír (vľavo) a herec Marek Rozkoš.

Reč je o Marekovi Rozkošovi, hrdinovi seriálu Dunaj, k vašim službám, ktorého už nejeden fanúšik či čitateľ prirovnal k jeho ostrieľanejšiemu kolegovi – hercovi Tomášovi Maštalírovi. Reč nie je len o podobnom vzhľade, ale dokonca aj hlasovom prejave.

Ján Koleník a jeho kolegyňa Adela Vinczeová Čítajte viac Adela, toto je zásah do čierneho! Vinczeová v priehľadnej róbe ovládla tanečný večer, s Koleníkom vyzerali ako z Hollywoodu

Na poznámky ich vzájomnej podobnosti nedávno Rozkoš zaregoval aj v rozhovore pre portál Markíza.sk, keď priznal, že podobné komentáre od ľudí už párkrát počul. „Áno, je tam istá podoba. Aj fyziologicky, aj hlasovo. Ale beriem to tak, že napriek tomu, že sme si podobní, stále sme veľmi špecifickí a vysoko individuálni a autentickí,“ uviedol pre portál Rozkoš, ktorý zároveň priznal, že podobnosť mu pripomínali ešte dávno predtým, než sa s Maštalírom stretli v úspešnom seriáli.

Influencerka Silvia Križanová s partnerom.
Moderátorka Lucia Hlaváčková.
+19Moderátor Viktor Vincze.

Podobnosť dvojice vychytených seriálových a divadelných hercov však nie je jediná, akú nám nedávno slovenský šoubiznis odhalil. Počas ostatného finálového kola šou Let's Dance sa na tanečnom parkete totiž objavili dve dámy, ktoré na prvý pohľad vyzerajú tiež ako sestry.

zväčšiť Herečka Gabriela Marcinková na archívnom zábere... Foto: Profimedia/TV Markíza
Gabriela Marcinková a Lucia Hlaváčková Herečka Gabriela Marcinková na archívnom zábere z párty televízie Markíza (vľavo) a moderátorka Lucia Hlaváčková na šou Let's Dance.

Reč je o slovenskej herečke a účinkujúcej z aktuálnej série tanečnej šou Gabriele Marcinkovej a moderátorke tanečného programu Lucii Hlaváčkovej. Najmä jej posledná podoba a úprava, keď sa moderátorka markízackeho Telerána objavila na piatom súťažnom večere markízackeho programu, sa nejednému divákovi v hlave pripomenula podobu so známou a obľúbenou herečkou.

Gabriela Marcinková a Matyáš Adamec Čítajte viac Keď mi povedia, nalep sa panvou, nalepím sa a nepustím, smeje sa Marcinková. Toto je výhoda hercov

Marcinkovú a Hlaváčkovú nespája len farba vlasov či veľmi podobné oči, ale tiež črty s výraznejšou bradou a celkový pôvab. Samozrejme, v ich prípade veľkú rolu zohráva aj úprava a líčenie – takže svoj dielik zásluh v tejto „podobnosti“ majú pravdepodobne aj vizážisti a kaderníci tanečnej šou.

Video

VIDEO: Herečka Gabriela Marcinková sa dočkala Let's Dance aj na druhýkrát. Čo ešte prezradila?

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Tomáš Maštalír #Gabriela Marcinková #podoba #Lucia Hlaváčková #Marek Rozkoš

+ Neváhajte navštíviť preventívne zubára, už ste dlho absentovali na vyšetrení.
Poplatky za telefonovanie...

+ Zvýšte pozornosť na trampolíne, deti môžu prísť k nepríjemným úrazom.
Hľadajte nové príležitosti na...