Bruce Willis a Demi Moore sú starými rodičmi. Tu je prvé foto ich vnučky

Prvé dieťa herečky Rumer Willisovej (34) je už na svete.

26.04.2023 08:08
demi Foto:
Bruce Willis a Demi Moore.
debata

Dcéra Demi Mooreovej (60) a Brucea Willisa (68) sa už pochválila prvým záberom svojho pokladu. „Louetta Isley Thomas Willis. Si dokonalá mágia. Narodená doma v utorok 18. apríla. Si viac, ako sme kedy snívali.“ Najstaršia dcéra slávneho páru porodila dcérku svojmu partnerovi, Derekovi Richardovi Thomasovi. Ako prezradila fanúšikom, dcérka sa narodila doma.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Rumer Glenn Willis (@rumerwillis)

Willis sa s Mooreovou oženil v roku 1987, majú spolu tri dcéry – spomínanú Rumer, Scout a Tallulah. Hoci ich vzťah sa začal ako bláznivý románik a svadbu si vystrojili po 3-mesačnej známosti, napokon spolu vydržali 13 rokov. Pár sa rozviedol v roku 2000. Napriek rozvodu „zlá krv“ medzi ex-partnermi nepanuje a často to dokazujú aj spoločnými snímkami na Instagrame.

Americká herečka Demi Moore a Bruce Willis v...
Americká herečka Demi Moore a Bruce Willis v...
+8Bruce Willis a Demi Moore.

Pred rokom Bruce Willis ukončil kariéru, lekári mu diagnostikovali afáziu, chorobu, ktorá ovplyvňuje schopnosť hovoriť a porozumieť reči. Vo februári potvrdila hercova rodina ďalšiu diagnózu, demenciu. "Frontotemporálna demencia je krutá choroba, o ktorej mnoho z nás počulo a môže postihnúť každého. Neexistuje na ňu dnes žiadny liek. To je realita, ktorá sa v nasledujúcich rokoch, ako dúfame, zmení,“ stálo vo vyhlásení rodiny – viac tu.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Rumer Willis

+ Odlišnosť je krásna, nezabúdajte, že chcete byť sama sebou.
Začnite si šetriť, peniaze budete potrebovať na...

+ Ranné cviky by vám prospeli viac ako si myslíte.
Vždy máte viac možností, preto sa nerozhodujte unáhlene....