Očarujúca Kostková a slovenskí muži: Aktuálne očarila Maštalíra, Miezga jej ušiel a doma má...

Koncom augusta sa do kín dostane filmová novinka režiséra Braňa Mišíka s názvom Nikdy nehovor nikdy, v ktorej hlavné úlohy stvárňujú Tereza Kostková a Tomáš Maštalír.

12.06.2023 00:00
tereza Kostková Foto:
Tereza Kostková na podujatí divadla Kalich.
debata (1)

Filmová novinka je dôkazom, že všetko zlé môže byť skutočne aj na niečo dobré. Naďu (Tereza Kostková) a Petra (Tomáš Maštalír) stretávame v čase rozpadu ich manželstiev. Ich nevinná zrážka áut má za následok, že začnú na seba narážať aj v bežnom živote…

46-ročná Kostková sa aktuálne objavila na podujatí divadla Kalich a vyzerala úžasne. Sympatická tmavovláska stavila na výrazné červené šaty v dĺžke maxi, ku ktorým zladila aj výrazne nalíčené pery. Tento look Kostkovej, dcére hereckého páru Petra Kostku a Carmen Mayerovej, naozaj pristal.

zväčšiť Hlavné herecké hviezdy filmu Nikdy nehovor... Foto: NUNEZ NFE
Nikdy nehovor nikdy, Tomáš Maštalír, Tereza Kostková Hlavné herecké hviezdy filmu Nikdy nehovor nikdy - Tomáš Maštalír a Tereza Kostková.

Herečka patrí k najvychytenejších českým hviezdam, na konte má mnoho spoluprác, pri niektorých jej tvorcovia pred kamerami dopriali aj slovenských manželov či milencov. Aktuálne to je práve Tomáš Maštalír.

zväčšiť Herečka Tereza Kostková a jej filmový partner... Foto: Nunez NFE
V lete ti poviem, ako sa mam Kostkova Miezga Herečka Tereza Kostková a jej filmový partner Marián Miezga.

Slovenského manžela v podobe herca Mariána Miezgu dostala aj v kinohite V lete ti poviem, ako sa mám (2022). Tomu však Kostková čoby „dokonalá“ manželka vo filme nevyhovovala, napokon sa rozviedli.

zväčšiť Premiéra komédie Na Útěku - na recepcii... Foto: Profimedia
kostková Premiéra komédie Na Útěku - na recepcii nechýbala Tereza Kostková a slovenský režisér Jakub Nvota, jej manžel.

V roku 2018 sa herečka v reálnom živote vydala za slovenského režiséra Jakuba Nvotu a svoje priezvisko si doplnila o manželovo meno – Kostková Nvotová. Dvojica sa zoznámila v Divadle v Rytířské počas skúšania hry „Můj nejlepší kamarád“.

StarDance Čítajte viac České StarDance odtajnilo súťažiacich! Na parket mieri Kubelková či Chýlková a pozor... Stáť proti sebe budú známi manželia

Na jeseň sa Kostková vráti aj ako moderátorka v poradí 12. série programu Českej televízie StarDance… když hvězdy tančí. Po jej boku sa opäť objaví moderátor Marek Eben.

Moderátorka Tereza Kostková počas šou Stardance.
Tereza Kostková na podujatí divadla Kalich.
+11Hamletovho otca stvárni Marek Majeský (vpravo),...

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Tomáš Maštalír #Marián Miezga #Tereza Kostková

+ Stanovenie časových limitov pre cvičenie zvyšuje efektivitu tréningu.
Organizácia pracovného dňa podľa priorít...

+ Premena tréningu na hru zvyšuje záujem a dlhodobú angažovanosť.
Pravidelné poplatky neodkladajte na neskôr,...