Video hviezdy z hitu Elita pri masturbácii ovládlo Twitter: Krásavec Rios sa bráni, je to celé...

Patrí medzi najväčšie hviezdy súčasnej európskej kinematografie. Minimálne tej populárnej a komerčnej...

12.06.2023 13:45
Manu Rios Foto: ,
Herec a model Manu Rios na filmovom festivale v Cannes uvádza snímku Strange Way of Life.
debata

Herec a model Manu Rios sa stal miláčikom televízneho publika vďaka seriálu Elita, v ktorom si zahral jedného z hlavných hrdinov. Len nedávno sa tiež objavil v Cannes, kde uviedol krátky film režiséra Pedra Almodóvara – gay romancu, v ktorej si zahral jedného z kovbojov.

Maria Pedraza Čítajte viac Španielsky hit Elita valcoval Netflix, na hviezdy z neho sa chcú podobať aj slovenskí tínedžeri! Aha, tu je inšpirácia

Riosovo meno sa však v posledných dňoch skloňovalo aj v súvislosti s inou témou než je jeho profesionálna kariéra. Na sociálnej sieti Twitter sa objavilo explicitné video, na ktorom je muž vyzerajúci ako Rios zachytený v explicitnej situácii – pri sebauspokojovaní. Krátka nahrávka sa začala rýchlo šíriť a nazbierala niekoľko desiatoktisíc zhiadnutí za pár hodín.

Dvadsaťštyriročný herec sa však v nedeľu ohlásil osobne na Twitteri, aby poprel jej autenticitu. Video podľa neho nie je skutočné a zdá sa, že celá nahrávka bola vytvorená pomocou umelej inteligencie, ktorá dnes už naozaj poľahky dokáže modifikovať a upravovať podobu aktérov nielen na fotografiách, ale aj vo videonahrávkach.

Herečka Scarlett Johansson pózuje v kreácii...
Herečka Anais Demoustier v luxusnej kreácii...
+47Anushka Sharma prišla na premiéru film The Old...

„To video je falošné. Internet dokáže byť niekedy sku..ne desivý a divný,“ napísal Rios, ktorému nerobí problém vyzliekať sa pred kamerou. Herec a model však tiež zdôrazňuje, že má svoje hranice a podobné video by nikdy nenatočil.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Twitter #video #masturbácia #Manu Rios

+ Premýšľajte nad svojim zdravím, mali by ste sa viac snažiť vylepšiť si ho.
Nebuďte na nadriadených až príliš...

+ Dbajte na svoj zrak, nenechajte si ho viac pokaziť.
Robte hlavne to, čo vás baví, nestrácajte čas niekde, kde...