Kuchařovej obvinenie Brzobohatému vrásky nerobí! Tu je veľká novinka vo vzťahu s Písařovicovou

Koncom roka 2021 spevák Ondřej Brzobohatý potvrdil, že s manželkou Taťánou Kuchařovou už spolu nežijú.

12.06.2023 16:23
Ondrej Brzobohatý Foto:
Na ruke Daniely Písařovicovej už svieti zásnubný prsteň od Brzobohatého.
debata (2)

Dvojica spolu tvorila pár osem rokov, pričom päť z toho boli manželmi. Už v čase ich rozchodu sa šepkalo o tom, že sympatický umelec má po boku inú ženu.

Taťána Gregor Brzobohatá, Ondřej Gregor Brzobohatý Čítajte viac Koniec manželstva krásnej Kuchařovej a Brzobohatého? Spevák sa už vraj stretáva s inou

Začiatkom roka 2022 sa skutočne začal v spoločnosti objavovať po boku známej tmavovlasej moderátorky Daniely Písařovicovej, neskôr svoj vzťah aj plány do budúcnosti potvrdili.

Ako informuje sám Brzobohatý na sociálnej sieti, ich vzťah sa posunul o poriadny kus ďalej. 40-ročný spevák požiadal Danielu Písařovicovú (44) o ruku už pred nejakým časom počas ich dovolenky na Maledivách. So zásnubným prstienkom sa moderátorka ukázala aj na charitatívnej akcii v Prahe – viac tu.

„Zásnubný prstienok odvtedy nosím a nikto si ho nevšimol,“ prezradila pre portál super.cz Daniela Písařovicová a tento krok v ich vzťahu tým potvrdila.

Daniela Peštová na charitatívnom podujatí...
Vojta Kotek s manželkou Radanou a ich synom na...
+3Jana Krausová podujatí podporila pacientov s...

České médiá však stále prinášajú aj pikantné informácie zo spoločného života Brzobohatého a Kuchařovej, hoci od ich rozchodu ubehli už dva roky. Dôvodom bol dokument, ktorý sa dostal do redakcie českého denníka Blesk a v ktorom sa Taťána Kuchařová snaží o anulovanie cirkevného sobáša. Ako argumenty, ktoré sú v ňom použité a ktoré jej majú pomôcť anulovať jej neúspešné manželstvo aj „pred bohom“, použila nanajvýš pozoruhodné tvrdenia – viac tu.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #Ondřej Brzobohatý #Daniela Písařovicová

+ Bolesti hlavy sú spôsobené hlavne dehydratáciou, nezabúdajte na vodu.
Chybuje každý z nás, hlavné je sa znovu...

+ Pravidelné cvičenie uvoľňuje endorfíny, ktoré vám dodajú optimizmus.
Po finančnej stánke sa vám vždy darilo, ale...