Najväčšia hviezda detí spomedzi členov kráľovskej rodiny? Nadšená Kate prevalcuje všetkých, tu je dôkaz

41-ročná princezná z Walesu zavítala na akciu v meste Nuneaton v rámci kampane Kráľovskej nadácie.

17.06.2023 00:00
Kate Foto: ,
Princezná Kate zavítala do Nuneatonu, kde sa stretla s deťmi, rodičmi aj zdravotníkmi.
debata (2)

Koncom minulého týždňa sa britská princezná objavila na štadióne rugby, kde sa spolu s klubom „Maidenhead Rugby“ zapojila do hry a naozaj si ju užila. Koncom tohto týždňa sa Williamova manželka vrátila k povinnostiam iného druhu a namiesto športového oblečenia si vybrala letný look.

kate Čítajte viac Ak ide o šport, Kate je silnou súperkou! Pred rokom obrala Harryho o jeho srdcovku, takto si ju užíva

41-ročná princezná z Walesu zavítala na akciu v meste Nuneaton, kde sa stretla so zdravotníkmi, ktorí sa zúčastňujú na novej terénnej štúdii financovanej Kráľovskou nadáciou v rámci projektu, ktorý je princezninou srdcovkou – ide o podporu vývoja detí v ich rannom štádiu.

Princezná Kate zavítala do Nuneatonu, kde sa...
Princezná Kate zavítala do Nuneatonu, kde sa...
+6Princezná Kate zavítala do Nuneatonu, kde sa...

Kate objektívy a kamery zachytili v košeľových šatách značky Cefinn v hodnote takmer 500 eur, ku ktorým si obula lodičky Jimmy Choo a look doladila kabelkou Mulberry. Kate nezabudla ani na šperky a zdobili ju náušnice z dielne Kiki McDonough.

kate Čítajte viac Tu je najväčšia sila princeznej Kate! Nikoho nedokážu deti rozžiariť tak ako ju, zábery s najmenšími sú hodné miliónov

Kampaň v rámci Kráľovskej nadácie má názov „Shaping Us Campaign“ a princezná ju odštartovala v januári. Aktuálne sa pod jej krídlami stretla aj s deťmi, ktoré ju nadšene vítali a Kate im ich nadšenie vrátila – s malými fanúšikmi sa porozprávala alebo aspoň odfotografovala. Medzi deťmi, zvlášť tými najmenšími, je trojnásobná mama vždy skvelo naladená, čo dokázala aj začiatkom júna, kedy v rámci rovnakej kampane navštívila centrum na podporu rodiny vo Windsore (viac čítajte vyššie).

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #princ William #princezná Kate

+ Vyskúšate nové letné športy, rozhýbete telo a zlepšíte svoju kondíciu.
Krásnu jemnú pleť dosiahnete...

+ Cestu autom nepodceňujte, hlavne ak idete v noci, poriadne sa vyspite.
Nešetrite na kozmetických prípravkoch,...