Amy Schumer sa pustila do manželky Aleca Baldwina. Čo jej na 7-násobnej mame vadí?

Herečka a komička Amy Schumer sa vo svojom novom špeciáli pre Netflix "Emergency Contact" poriadne "obula" do Hilarie Baldwin.

23.06.2023 00:00
Hilaria Baldwin Foto: ,
Hilaria Baldwin a Alec Baldrin počas udeľovania cien "Ripple of Hope".
debata

Na pretras sa dostal jej škandál, kedy manželka známeho hollywoodskeho herca tvrdila, že je pôvodom Španielka.

zväčšiť Herečka a komička Amy Schumer na slávnostnej... Foto: SITA/AP, Chris Pizzello
Amy Schumer Herečka a komička Amy Schumer na slávnostnej premiére nových epizód seriálu Only Murders in the building.

Amy Schumer opísala, že sa s Hilariou Baldwin, narodenou ako Hillary Lynn Hayward-Thomas, stretla pred rokmi v zákulisí šou „Saturday Night Live“, kde jej Hilaria s veľmi silným španielskym prízvukom povedala, že je zo Španielska. „Bolo to z jej strany klamstvo, pretože Hilaria zo Španielska je skutočne Hilaria z Bostonu. Táto žena nie je v žiadnom prípade Španielka. Jej rodičia nie sú zo Španielska. Nikto v jej živote nie je zo Španielska.“

Hilaria Baldwin Čítajte viac Pred dvoma mesiacmi porodila svoje siedme dieťa! Pohľad na Hilariu Baldwinovú uchváti

Amy Schumer tvrdí, že odkedy táto žena spoznala Aleca Baldwina tvrdí, že je zo Španielska. Schumer si už aj predtým robila z toho tvrdenia Baldwinovej posmech, ale v roku 2021 tieto príspevky zmazala, pretože, ako povedala, nechcela byť zlá.

Samotná Hilaria Baldwin povedala v rozhovore pre časopis „Hola“ jasne najavo, že sa narodila a vyrástla v bostonskej luxusnej štvrti Beacon Hill. Jej rodičia, ktorí sa v roku 2011 presťahovali do Španielska, majú hlboké korene v Spojených štátoch. Baldwinová obvinila svoju agentúru z toho, že ju v rozhovore pre The New York Times nesprávne označili ako Španielku. Napriek tomu priznáva: „Domov je tam, kde budú moji rodičia. Ak sa moji rodičia presťahujú do Číny, pôjdem do Číny a poviem: ‚Idem domov‘.“. Jej rodičia od roku 2011 žijú v Španielsku. Či spôsobil nedorozumenia o jej pôvode práve tento fakt, zostáva záhadou.

Alec Baldwin Čítajte viac Len pred pár mesiacmi sa Alec Baldwin tešil z ôsmeho potomka, teraz je z neho už aj dedko

Alec Baldwin tvorí s Hilariou pár od augusta 2011, pričom v apríli 2012 sa zasnúbili a v júni 2012 sa zosobášili. Pár má sedem detí vo veku od 1 do 8 rokov. Alec Baldwin je okrem toho otcom dcéry Ireland, ktorá sa narodila z jeho manželstva s herečkou Kim Basinger.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Hilaria Baldwin #Amy Schumer

+ Svoje bolesti nezaháňajte len liekmi, mali by ste vedieť príčinu.
Preneste sa už cez to, že ste raz v živote...

+ Pravidelné prestávky počas práce znižujú stres a zvyšujú produktivitu.
Nerobte si z nikoho srandu, ani vy ste...