Do Pink hodili popol zosnulej matky, Bebe Rexhu trafil telefón... zbláznili sa vari fanúšikovia?

Najprv to bol len jeden incident, no ďalšie pribúdajú. Zdá sa akoby sa koncertní fanúšikovia rozhodli sabotovať svoje obľúbené hviezdy.

01.07.2023 10:00
Bebe Rexha Foto: ,
Speváčka Bebe Rexha v kreácii Moschino.
debata (1)

Iba pred pár dňami sa objavilo na sociálnych médiách video, na ktorom počas koncertného vystúpenia trafil speváčku Bebe Rexhu do hlavy neznámy predmet. Hodil ho niekto z publika, neskôr sa zistilo, že to bol mobilný telefón a Rexha musela vystúpenie prerušiť a nechať sa ošetriť.

Pink a jej dve deti - dcéra Willow Sage Hart (vľavo) a syn Jameson Moon Hart Čítajte viac Fakt ju zbožňujem, ona ma nemá rada, prezradila Pink. A meno speváckej kolegyne? Z úst jej vyšlo...

Len o pár dní neskôr bizarnej situácii čelila jej americká kolegyňa Pink. Počas jednej z pesničiek na svojom vystúpení v Británii totiž vedľa nej pristálo plastové vrecúško. Ako vysvitlo, bol v ňom popol zosnulej matky jednej z návštevníčok koncertu. „Toto je tvoja mama? Ja netuším, čo s tým mám urobiť,“ komentovala Pink, ktorá situáciu ustála s relatívne chladnou hlavou.

Iba v stredu americké médiá informovali, že v bizarnej disciplíne „hoď niečo do svojej obľúbenej hudobnej hviezdy“ sa pokračovalo aj na koncerte speváčky Kelsey Ballerini. Predmet ju zasiahol do oka a hviezda musela prerušiť svoj koncert v štáte Idaho. Neskôr v ňom pokračovala a poprosila fanúšikov, aby nehádzali veci na pódium.

Napriek kontrolám pri vstupe na koncertné vystúpenia sú podobné incidenty ukážkou toho, že nie sú dostatočné. Je celkom možné, že ak podobných „útokov“ pribudne, budú musieť hviezdy sprísniť pravidlá vstupu a toho, čo si návštevníci koncertov môžu so sebou vziať pri ich návšteve.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #útok #koncert #telefón #Pink #Kelsea Ballerini #Bebe Rexha

+ Nájdite čas na odpočinok a regeneráciu, telo vám poďakuje.
Urobíte si radosť návštevou kaderníckeho salóna....

+ Prechladli ste, nerobte paniku, nepotrvá to dlhšie ako dva dni a budete fit.
Nakúpte veľa zeleniny a...