Môžu vyzerať zamilovanejšie? Stallone sa od manželky ani nepohne, láskou ozdobili Saint Tropez

Pred pár mesiacmi to ešte vyzeralo na prekvapivý rozvod a rozpad dlhoročného manželstva. Ale niekedy si jednoducho partneri uvedomia, o čo by takým krokom prišli.

17.07.2023 00:00
Sylvester Stallone a jeho manželka Jennifer Flavin Foto:
Sylvester Stallone a jeho manželka Jennifer Flavin si užívali dovolenku v Saint Tropez.
debata

To bude asi aj prípad herca a režiséra Sylvestra Stalloneho, ktorý zažehnával krízu v manželstve s modelkou Jennifer Flavinovou. Podľa záberov spred pár dní zažehnávanie bolo úspešné.

Sedemdesiatšty­riročný predstaviteľ Rockyho či Ramba sa so svojou o dvadsať rokov mladšou polovičkou objavili na Francúzskej riviére. Samozrejme, vyvolali patričnú pozornosť. Nie každý deň sa predsa mestom prechádza hollywoodska hviezda. A tak boli sledovaní paparazzmi aj okoloidúcimi.

zväčšiť Sylvester Stallone a jeho manželka Jennifer... Foto: Profimedia
Sylvester Stallone a jeho manželka Jennifer Flavin Sylvester Stallone a jeho manželka Jennifer Flavin si užívali dovolenku v Saint Tropez.

Dvojica sa však snažila všetkých ignorovať, občas venovala úsmev do objektívov, Sylvester dokonca paparazzov pozdravil – inak sa však venoval predovšetkým svojej manželke Jennifer.

Dolph Lundgren Čítajte viac Akčný hrdina Lundgren ako zamilovaný študent: Toto robí so slávnym Švédom jeho mladá priateľka... čo tam po 40-ročnom rozdiele

Dáma, ktorá porodila hercovi tri dcéry, vyzerala veľmi spokojne. A tiež pôvabne. V letných šatách s florálnou potlačou, slnečnými okuliarmi a kabelkou Fendi pôsobila akoby do luxusného letoviska patrila.

zväčšiť Manželia Jennifer Flavin a Sylvester Stallone... Foto: SITA/AP, Chris Pizzello
Jennifer Flavin a Sylvester Stallone Manželia Jennifer Flavin a Sylvester Stallone sa ukázali na verejnosti prvýkrát od správ o zažehnanom rozvode.

Iba pár dní pred návštevou Francúzska sa manželia objavili aj v talianskom letovisku Porto Cervo, kde reportéri zachytili Flavinovú aj v bikinách na pláži. Bývalá hviezda z magazínov predviedla príťažlivú formu. Mimochodom, viete, že počas víkendu okrúhlu šesťdesiatku oslávila bývalá manželka herca Sylvestra Stalloneho? Viete o koho ide? Ak nie, kliknite sem a pozrite si momentky z minulosti.

Herečka Salma Hayek na zábere z roku 2021.
Herečka Sarah Jessica Parker na zábere z roku...
+32Herečka Salma Hayek na zábere z videa, ktorým...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #Sylvester Stallone #Saint Tropez #Jennifer Flavin

+ O svojich nedostatkoch sa rozhodnete rozprávať, čo vám veľmi pomôže.
Kontrola pravidelných platieb je na...

+ Nepreháňajte to s opaľovaním na slniečku, hrozí spálenie a úpal.
V zamestnaní sa prejaví kolega, ktorý plánuje...