Nie náhodou ju prezývali Sporty Spice: Speváčka Mel C si športom vydrela túto figúru, nepredviesť ju by bola škoda

Hoci wimbledonský šampionát je už za nami, pripomenúť si ho ešte môžeme. Napríklad aj novými zábermi speváčky Melanie C, inak Melanie Chisholmovej, ktorú dobre poznajú najmä fanúšikovia formácie Spice Girls.

18.07.2023 00:00
Melanie C Foto: ,
Melanie C predviedla pri akcii na Empire State Building príťažlivú figúru.
debata

Britská rodáčka, ktorá bola jednou z pätice členiek azda najznámejšej ženskej skupiny histórie, sa objavila pred pár dňami v New Yorku. Mel navštívila slávny mrakodrap Empire State Building, aby tam pri príležitosti turnaja Wimbledon rozsvietila svetlá pred blížiaciami sa finálovými súbojmi.

Jane Birkin a spevák Serge Gainsbourg Čítajte viac K jej kráse a štýlu sa vracajú ženy, či majú 70, 50 alebo 20: Jane Birkin bola absolútna ikona, tu je 12 dôkazov

Pri tejto príležitosti však do pozornosti fotografov a novinárov určite padol nielen samotný tenisový turnaj, ale aj jeho „ambasádorka“ za veľkou mlakou. Melanie C sa totiž predviedla v elastických bielych minišatách, ktoré celkom jasne upozorňovali na jej figúru.

Britská hudobná skupina Spice Girls  v roku 1997.
Skupina Spice Girls v roku 1998.
+15Britská hudobná skupina Spice Girls  v roku 2007.

Speváčka, ktorú v časoch Spice Girls prezývali Sporty Spice, oslávi v januári budúceho roka okrúhlu päťdesiatku. Pohľad na jej krivky v obopnutých šatách však hovorí jasne. Formu by jej mohli závidieť aj o polovicu mladšie.

zväčšiť Speváčka Melanie C sa zúčastnila na rozsvietení... Foto: SITA/AP, Charles Sykes
Melanie C Speváčka Melanie C sa zúčastnila na rozsvietení Empire State Building v New Yorku.

Melanie C však nie je jedinou z členiek Spice Girls, ktoré sa aj po troch dekádach od vstupu do hudobnej brandže udržiavajú vo forme. Ako dnes vyzerá Victoria Beckham, Geri Halliwell či Melanie Brown s Emmou Buntonovou? Pozrite sa v galérii vyššie.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #forma #Spice Girls #minišaty #Melanie C