Zákaz pre ňu neplatí? Okato a so spokojným úsmevom ho porušila vojvodkyňa Meghan

Manželka princa Harryho je sledovanou osobou, ale pozor si nedala na farmárskom trhu... Tento zákaz pritom platí pre všetkých.

18.07.2023 00:00
Britain Royals Funeral Foto: ,
Vojvodkyňa Meghan na archívnej snímke.
debata (4)

Vojvodkyňa Meghan vzbudila pozornosť počas návštevy farmárskych trhov v kalifornskom Montecito, kde sledovaná rodinka našla po odchode z Británie svoj nový domov. Dvojnásobná mama si vyšla na nákupy bez detí a bez manžela, princa Harryho. Spoločnosť jej robil iba pes a práve to bol problém, ako informuje Daily Mail, ktorý na svojej stránke zverejnil aj video.

Princ Harry Čítajte viac Sám ako prst... vystrúhal úsmev, ale momentky princa Harryho z korunovácie pôsobia smutne. S bratom sa minuli

Vojvodkyňa Meghan (41) bola ukrytá za slnečnými okuliarmi, ale nepozorovaná rozhodne nezostala. Na trhu toho síce v stánkoch veľa nenakúpila, siahla len po kytici kvetov, ale napriek tomu sa postarala o rozruch. Na farmársky trh je totiž zákaz vstupu so zvieratami, o čom jasne informuje niekoľko tabúľ okolo miesta, kde sa trh koná, ktoré hlásajú „zákaz vstupu so zvieratami“, jedinou výnimkou sú „úžitkové zvieratá“. Ako dokazuje video, manželka princa Harryho si zo zákazu ťažko hlavu nerobila a medzi stánkami farmárov sa pohybovala so psom.

V rodine Harryho, Meghan a ich dvoch ratolestí – syna Archieho a dcéry Lilibet, našli domov tri psy, ktorí sa z času na čas objavujú aj na paparazzi záberoch.

Koncom júna svet obletela správa o tom, že viacročná zmluva ich spoločnosti Archwell Audio so streamovacou platformou Spotify bola ukončená po zverejnení prvej a jedinej série podcastov – viac tu. Vojvodkyni sa navyše dostalo aj niekoľkých kritických reakcií práve na jej podcasty – viac tu.

Princ Harry so sesternicou - princeznou...
Princ Harry prichádza na korunováciu svojho...
+10Princ Harry prichádza na korunováciu svojho...

© Autorské práva vyhradené

4 debata chyba
Viac na túto tému: #princ Harry #vojvodkyňa Meghan

+ Ak máte chuť na sladké, doprajte si ho, neobmedzujte sa.
Nezabúdajte si odkladať na budúcnosť, raz zato budete...

+ Nebojte sa lekárov, môžu vám len pomôcť a hlavne poradiť.
Máte pred sebou ťažké rozhodnutia, nevyberajte si však...