Najkrajšia manželka na svete! Tu je vyznanie pre britskú princeznú od manžela

Pred troma rokmi zažila Británia nevídanú kráľovskú svadbu - princezná Beatrice (34) sa potichu vydala za Edoarda Mapelliho Mozziho.

18.07.2023 10:00
princezná beatrice svadba Foto:
Svadobný záber princeznej Beatrice a Edoarda Mapelli Mozziho.
debata

Vnučka britskej kráľovnej Alžbety II. a realitný magnát sa zosobášili počas súkromného obradu v Kráľovskej kaplnke všetkých svätých na hrade vo Windsor, čím naozaj prekvapili. Žiadne ovácie či pompézne oslavy.

Na tretie výročie svadby si na Instagrame zaspomínal aj dnes už spokojný manžel, Edoardo Mapelli Mozzi a svojej manželke a zároveň už aj mame ich spoločnej dcérky Sienny, poslal krásne vyznanie a niekoľko fotografií:

„Všetko najlepšie k výročiu svadby tej najkrajšej manželke na svete. Som taký vďačný za každú chvíľu, ktorú sme spolu prežili, za každú výzvu, ktorú sme prekonali, a za každý sen, ktorý sme si spoločne splnili. Milujem ťa viac, než sa slovami dá povedať, a nemôžem sa dočkať, kedy s tebou oslávim ešte mnoho výročí.“

Aj princezné Eugenie (vľavo) a Beatrice stavili na modrú farbu. Čítajte viac Vzťah princezien Eugenie a Beatrice s Williamom a Kate je vraj na bode mrazu. Nevedia im odpustiť...

Princezná Beatrice je dcéra princa Andrewa a jeho bývalej manželky Sarah Ferguson. Eduardo Mapelli Mozzi je synom Nikki Williams-Ellis a olympijského lyžiara, grófa Alessandra Mapelliho Mozziho. Z predošlého vzťahu má syna Wolfieho. V septembri 2021 porodila princezná Beatrice dcérku, ktorá dostala meno Sienna Mapelli Mozzi.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #princezná Beatrice #výročie svadby

+ Na alkohol dnes zabudnite, zvoľte si dnes inú cestu.
Osviežte si myseľ a opakujte si čo už viete a k tomu sa...

+ Odložte všetky monitory a nechajte dnes svoje oči do sýtosti oddýchnuť.
Príležitosť na zlepšenie finančnej...