Ich rozchod je poriadny šok, hviezdny pár sa rozvádza po 7 rokoch. Tento signál však naznačil veľa...

Iba nedávno sa objavili informácie o konci manželstva speváka Rickyho Martina a umelca Jwana Yosefa. Mnohí ich považovali za idylickú dvojicu a tak správy zaskočili. Nie sú však jediným párom, pri ktorom platí rovnaká rovnica.

19.07.2023 00:00
Joe Manganiello a Sofia Vergara Foto:
Herecký pár Joe Manganiello a Sofia Vergara na zábere z Vanity Fair Oscar Party v roku 2022.
debata (1)

Poriadne prekvapenie vyvolali aj správy z pondelka, keď vysvitlo, že zbohom si dáva aj známa herečka a porotkyňa televíznej šou Sofia Vergara a jej manžel Joe Manganiello. Manželia ohlásili rozchod po siedmich rokoch manželstva a vydali aj spoločné vyhlásenie, ktoré následne prevzali viaceré médiá.

Spevák Ricky Martin a jeho manžel Jwan Yosef na akcii v decembri 2021. Čítajte viac Toto je šok: Rozchádza sa pár, ktorý mnohí považovali za vzor. Úctu a lásku si chcú udržať

„Urobili sme ťažké rozhodnutie rozviesť sa. Ako dvaja ľudia, ktorí sa majú radi a ktorým jednému na druhom záleží, vás prosíme o rešpektovanie nášho súkromia, zatiaľ čo sa budeme snažiť nájsť smer v tejto novej fáze našich životov,“ znelo vo vyhlásení, ktoré kolumbijská hviezda a americký herec poskytli médiám.

zväčšiť Herečka Sofia Vergara na archívnom zábere. Foto: SITA/AP, Jordan Strauss
Sofia Vergara Herečka Sofia Vergara na archívnom zábere.

Podľa zdrojov z okolia sa vraj manželská láska dvojice postupne vyčerpávala a hviezdny pár sa ako partneri jeden druhému vzďaľovali. Aj napriek tomu, že ich rozchod je prekvapivý, viacero médií poukazuje aj na pár faktov, ktoré mohli aktuálnu situáciu naznačovať. Azda tou najdôležitejšou bola oslava herečkiných narodenín pred pár dňami.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Sofia Vergara (@sofiavergara)

Vergara, ktorá 10. júla oslávila 51. narodeniny, strávila svoj narodeninový deň bez manžela. Hoci na sociálnej sieti zdieľala bezmála 50 nových záberov, ani na jednom sa neobjavil Manganiello. Ich posledné spoločné verejné vystúpenie sa odohralo ešte minulý mesiac, keď ich paparazzovia zachytili v New Jersey. Manganiello tam pracuje na novom filme a manželka, ktorá sa už čoskoro stane bývalou, ho bola navštíviť na pľaci.

Speváčka Ciara a jej manžel Russell Wilson.
Herečka Halle Berry a jej partner Van Hunt...
+25Herec Hugh Grant a jeho partnerka Anna Elisabet...

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #rozchod #rozvod #Sofia Vergara #Joe Manganiello

+ Slnko a úsmev zlepší nielen vašu náladu, ale aj zdravotné ťažkosti.
Analyzujte svoje...

+ Zahrievajte sa pred cvičením, aby ste pripravili telo na záťaž.
Skontrolovať lekárničku pred cestou sa naozaj...