Krásna tenistka Raducanu s novým mužom: Tento fešák je z miliardárskej rodiny, priatelí sa s ním aj princezná

Azda viac celebrita než tenisová star je dnes z pôvabnej Emmy Raducanu, tenisovej hráčky, ktorá pred pár rokmi ohúrila svet svojimi triumfami. Pred pár dňami bola objektom paparazzov aj s novým partnerom.

23.07.2023 00:00
Emma Raducanu Foto:
Tenistku Emmu Raducanuovú pristihli na narodeninovej večeri s jej novým priateľom.
debata

Raducanu sa objavila pred súkromným klubom Oswald v londýnskej štvrti Mayfair, kde si vyrazila na večeru so svojím partnerom Carlom Agostinellim. Fešný mladík, oblečený v na mieru strihanom obleku, oslavoval v tento večer svoje 23. narodeniny a práve súkromný klub sa stal miestom oslavy s jeho láskou. A tiež pár priateľmi.

Sienna Miller a jej partner Oli Green Čítajte viac Federer s Mirkou ako ukážkoví zaľúbenci, Sienna Miller s mladým milencom a tento pár mal premiéru: Aha, koľko lásky je na Wimbledone...

Medzi nimi nechýba ďalšia známa tvár, teda vlastne hneď dve. Na súkromnej večeri sa zúčastnila aj britská princezná Beatrice a jej manžel Edoardo Mapelli Mozzi, ktorí sú tiež členmi klubu. Ten mimochodom schvaľuje členstvo naozaj veľmi precíznym spôsobom a dostať sa do klubu Oswald nie je vôbec jednoduché.

zväčšiť Carlo Agostinelli prichádza do súkromného klubu... Foto: Profimedia
Carlo Agostinelli Carlo Agostinelli prichádza do súkromného klubu Oswald's v londýnskej štvrti Mayfair.

V prípade Carla Agostinelliho to však určite nebude problém. Nový priateľ pôvabnej britskej tenistky s čínsko-rumunskými koreňmi je totiž synom miliardára Roberta Agostinelliho. Jeho matkou je Mathilde Favier, šéfka PR v módnej značke Dior. Mimochodom práve ona je možno za zoznámením Emmy a Carla, keďže známa športovkyňa je jednou z ambasádoriek značky Dior. Dvojica sa mala stretnúť prvýkrát na jednej z akcií francúzskeho módneho ateliéru.

zväčšiť Britská princezná Beatrice a jej manžel Edoardo... Foto: Profimedia
790200317 Britská princezná Beatrice a jej manžel Edoardo Mapelli Mozzi sa tiež objavili na narodeninovej večeri Carla Agostinelliho.

Mladík je absolventom prestížneho Stanfordu, kde študoval ekonómiu a momentálne už pracuje v bankovom sektore. Na sociálnej sieti má Carlo vlastný profil, no zábery s krásnou Emmou na nich zatiaľ chýbajú. Namiesto nich však môžu jeho sledovatelia vidieť momentky, ktoré zachytávajú jeho luxusný životný štýl.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #priateľ #miliardár #boháč #princezná Beatrice #Emma Raducanu