Na hlavu krásavca Manganiella už padajú nepekné obvinenia: Sofii Vergara bral chuť do života

Slávny pár Joe Manganiello a Sofia Vergara ohlásil rozchod uprostred júla.

25.07.2023 00:00
Joe Manganiello a Sofia Vergara Foto:
Herecký pár Joe Manganiello a Sofia Vergara.
debata

51-ročná herečka Sofia Vergara, hviezda seriálu Moderná rodina, sa za 46-ročného Joea Manganiella vydala na okázalom ceremoniáli v Palm Beach pred 400 hosťami v novembri 2015. Pred pár dňami dvojica ohlásila nečakane rozchod.

Joe Manganiello Čítajte viac Ich rozchod je smutný, ale... Jeden z najsexi mužov Hollywoodu na nástupkyňu Sofie Vergara zrejme dlho čakať nebude

Zdroj z okolia páru pre celebritný portál ‚Page Six‘ prezradil, ako vyzerá život Sofie Vergara po krachu manželstva. „Sofia sa má skvelo. Trávi čas so svojimi priateľmi po tom, čo sa dusila vo vzťahu s partnerom, ktorý ju nepodporoval. Sofia stála po boku Joea neustále, aj keď jeho kariéra veľmi nenapredovala. On ohrozoval jej úspech aj chuť do života,“ vyjadril sa zdroj takto nelichotivo na adresu hviezdy filmov Magic Mike zdroj.

Vergara, ktorá má so svojím prvým manželom Joeom Gonzalezom 31-ročného syna Manola, pred časom oslávila svoje 51. narodeniny v Taliansku s priateľmi a už bez Joea. Zábermi z Talianska sa jedna z najlepšie platených televíznych hviezd podelila aj s fanúšikmi na Instagrame.

Slávny pár ohlásil rozchod uprostred júla vyhlásením. "Urobili sme ťažké rozhodnutie rozviesť sa. Ako dvaja ľudia, ktorí sa majú radi a ktorým jednému na druhom záleží, vás prosíme o rešpektovanie nášho súkromia, zatiaľ čo sa budeme snažiť nájsť smer v tejto novej fáze našich životov,“ znelo vo vyhlásení – viac tu.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Sofia Vergara #Joe Manganiello

+ Prechladli ste, nerobte paniku, nepotrvá to dlhšie ako dva dni a budete fit.
Nakúpte veľa zeleniny a...

+ Ak to situácia umožní vyhýbajte sa klimatizácii a silnému prievanu.
Deťom urobíte veľkú radosť ak im kúpite...