Priznala zraniteľné chvíle po rozvode, jej ex už má novú lásku: Reese Witherspoon ale úsmev nestráca, v tejto spoločnosti ho má stále...

Nie je to tak dávno, čo sa v Hollywoode rozpadlo ďalšie známe manželstvo. Herečka Reese Witherspoon dala zbohom manželovi Jimovi Tothovi.

25.07.2023 00:00
Reese Witherspoon (vpravo) a jej dcéra Ava... Foto:
Herečka Reese Witherspoon (vpravo) a jej dcéra Ava Phillippe na prechádzke vo štvrti Brentwood.
debata

Hollywoodsky agent, s ktorým má držiteľka Oscara svojho najmladšieho potomka – syna Tennesseeho, má už údajne novú partnerku. Ako píše portál magazínu People, Totha videli očití svedkovia v spoločnosti novej ženy. Dvojica sa k sebe správala s takou náklonnosťou, že netreba pochybovať o tom, že majú spolu vzťah.

Christine Baumgartner Čítajte viac Súd jej odklepol výživné 130-tisíc na mesiac, Costnerova manželka to oslávila na pláži s deťmi a... je toto vari jej nový chlap?

„Navštívili spolu Kostariku a bývali v prenajatej vile. Vyzerali spolu naozaj šťastne, pôsobili veľmi uvoľnene a zároveň to bolo jasne romantické,“ komentoval nemenovaný zdroj pre portál časopisu. Päťdesiatdvaročný Toth sa však k týmto informáciám nevyjadril.

O súkromí veľa nehovorí ani slávna herečka, v nedávnom interview pre magazín Harper's Bazaar však naznačila, že neprežíva jednoduché obdobie a že sa cíti byť veľmi zraniteľná. Tiež zdôraznila, že tentoraz (narozdiel od svojho prvého rozvodu) chce mať kontrolu nad tým, ako vníma verejnosť jej súkromie a tak sa dokáže o veci podeliť viac ako predtým.

zväčšiť Reese Witherspoon a jej manžel  Jim Toth. Foto: PA / PA Images / Profimedia
Reese Witherspoon Reese Witherspoon a jej manžel Jim Toth.

Veľkou oporou je jej najbližšia rodina, predovšetkým dve staršie deti – syn Deacon a dcéra Ava, ktoré má práve s prvým manželom Ryanom Philippom. S dcérou Avou sa Reese Witherspoon objavila aj počas uplynulého víkendu na prechádzke vo štvrti Brentwood a užili si spoločne príjemné nedeľňajšie poludnie. Najprv navštívili niekoľko obchodov, trh, potom si dali spoločný obed a napokon to zavŕšili zmrzlinou.

Provensálsko Čítajte viac Jolie a Pitt si na tomto romantickom mieste povedali "áno", teraz je kameňom sváru. Pozrite, aký skvost v sebe ukrýva

Dvojica sa spoločne objavila aj na ochranárskej akcii Oceana, kde sa 23-ročná dcéra 47-ročnej herečky usmievali bok po boku a pôsobili viac ako sestry než mama s dcérou. Spoločné momentky zverejnili aj na sociálnej sieti.

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #rozchod #Reese Witherspoon #Jim Toth