Smrť herca Juliana Sandsa zostane nevysvetlená. Príčinu určiť nedokázali

Úmrtie herca Juliana Sandsa zostáva nevysvetlené. Uviedol to pracovník pre styk s verejnosťou z oddelenia šerifa okresu San Bernardino.

26.07.2023 00:00
Julian Sands Foto: ,
Herec Julian Sands na archívnom zábere z roku 2013.
debata

Stalo sa tak v pondelok 24. júla, presne mesiac po tom, čo na hore Mount Baldy objavili telo (24. júna 2023), ktoré následne identifikovali ako telo britského herca Juliana Sandsa. Dôvodom, prečo obhliadač nedokáže určiť dostatočne príčinu smrti, je stav nájdeného tela. Potvrdil to úradník a tiež pre médiá uviedol, že pri riešení prípadov tohto typu je to normálne.

People Julian Sands Čítajte viac Smutné prognózy sú potvrdené! Telo, ktoré našli v horách, patrí stratenému hercovi

Hviezda filmov Izba s vyhliadkou či Warlock bola nezvestná od januára tohto roka. Keď napokon jej telo našli koncom minulého mesiaca, ešte sa očakávalo, že pitva dokáže presne určiť, ako Sands zomrel.

Herec Julian Sands na archívnom zábere z roku...
Herečka Anne Heche na premiére projektu The...
+8Meadow Walker s otcom, Paulom Walkerom, na...

„Telo nájdené na hore Mount Baldy 24. júna 2023 bolo pozitívne identifikované ako 65-ročný Julian Sands. Spôsob smrti je stále predmetom vyšetrovania, čaká sa na výsledky ďalších testov,“ uvádzalo vtedy vyhlásenie šerifa okresu San Bernardino. Stav tela však napokon neumožnil dôkladnú pitvu s jasným záverom.

Predpokladá sa však, že herec zomrel bez cudzieho zavinenia. Sands bol síce skúseným turistom, no oblasť hory, na ktorú sa vybral, dokáže byť veľmi zradná. Jej bilancia, čo sa týka úmrtí turistov, je od roku 2020 šesť osôb. Záchranných misií pritom museli podniknúť za toto obdobie viac ako sto. Pátranie po nezvestnom hercovi neustále narušovali zlé podmienky v oblasti a napokon bolo ukončené v marci pre riziko lavín.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #úmrtie #Telo #príčina smrti #Julian Sands

+ O svojich nedostatkoch sa rozhodnete rozprávať, čo vám veľmi pomôže.
Kontrola pravidelných platieb je na...

+ Nepreháňajte to s opaľovaním na slniečku, hrozí spálenie a úpal.
V zamestnaní sa prejaví kolega, ktorý plánuje...