Ak by Diana ešte žila, Harry by si Meghan nezobral, tvrdí niekdajší zamestnanec Alžbety II.

Britský princ Harry je ženatý s vojvodkyňou Meghan už takmer päť rokov, spolu si vybudovali rodinný život v USA, v Kalifornii.

28.07.2023 00:00
Britain Royal Farewell Foto: ,
Záber z 19. mája 2018: Svadba princa Harryho a Meghan Markleovej. Jazda kočom na verejnosti a pozdravy ľudu.
debata (2)

Zvolili si odchod z Británie a odklonili sa od kráľovských povinností a obmedzení. To by sa však nestalo, keby princezná Diana ešte žila… Aspoň to tvrdí Dickie Arbiter, bývalý tlačový tajomník zosnulej kráľovnej Alžbety II.

Germany Britain Royals Čítajte viac Blízky kamarát princa Harryho napísal stručný komentár na Twitteri. Reakcie? Nemohli byť jednoznačnejšie

Princ Harry (38) našiel šťastie po boku vojvodkyne Meghan (41), s ktorou už vychovávajú dve ratolesti. Bývalá herečka a britský princ si povedali „áno“ v máji 2018, o niečo neskôr sa otočili chrbtom ku kráľovskej rodine a ich domovu vo Veľkej Británii, dokonca sa medzi nimi a zvyškom rodiny rozpútala doslova „vojna“ potom, čo Meghan a Harry začali pred médiami opisovať, ako fungoval ich život vo vnútri kráľovskej rodiny.

Princ Harry so sesternicou - princeznou...
Princ Harry prichádza na korunováciu svojho...
+10Princ Harry prichádza na korunováciu svojho...

Podľa Dickieho Arbitera, bývalého tlačového tajomníka kráľovnej Alžbety II., by vojvoda zo Sussexu zvolil inú životnú cestu, ak by princezná Diana ešte žila.

Britain Royals Funeral Čítajte viac Zákaz pre ňu neplatí? Okato a so spokojným úsmevom ho porušila vojvodkyňa Meghan

„Ak by princezná Diana dnes žila, neprežívali by sme to,“ povedal pre GB News. "Dovolím si tvrdiť, že Harry by si nevzal Meghan, pretože by nebol v takom stave, v akom bol po tom, čo jeho mama zomrela. Vybral by sa úplne inou cestou a vždy by tu bol na podporu kráľovnej.“

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #princ Harry #vojvodkyňa Meghan

+ Nevyhovárajte sa, nemôžete riešiť problémy za druhých ľudí.
Pripomeňte si, že všetko stojí peniaze, avšak vy ich...

+ Motivácia príde, keď stanovíte jasné ciele vo vašom športe.
Zariaďujte si bývanie podľa vašich predstáv,...