Zasnúbili sa po pár týždňoch, prešlo 6992 dní a bola... svadba! Oscarová víťazka si vzala dlhoročného partnera

O dvojnásobnom šťastí si v tomto roku môže hovoriť herečka Michelle Yeoh, ktorú svet pozná z viacerých hollywoodskych hitov či bondovky Zajtrajšok nikdy neumiera.

29.07.2023 12:00
Herečka Michelle Yeoh a jej manžel Jean Todt. Foto: ,
Herečka Michelle Yeoh a jej manžel Jean Todt.
debata (2)

Šesťdesiatročná malajzijská rodáčka a niekdajšia kráľovná krásy sa po dlhoročnom vzťahu vydala. Jej vyvoleným sa stal 77-ročný Jean Todt, jeden z bossov F1. Ich vzťah sa začal už v roku 2004, takže ubehlo bezmála dvadsať rokov, kým si dvojica povedala áno. O svadbe pritom neinformovali oni sami, ale jazdec F1 Felipe Massa.

Cillian Murphy Čítajte viac 30-tisíc cudzích slov za víkend, strata váhy a mega talent: Herci ospevujú kolegu z Oppenheimera, toto nedokáže každý

„Buďte šťastní a majte krásne manželstvo,“ napísal Massa na svojom Instagrame k príspevku. Zaujímavosťou pritom je, že známa dvojica sa zasnúbila už po pár týždňoch svojho vzťahu.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Felipe Massa (@massafelipe)

„Stretli sme sa v Šanghaji 4. júna 2004. 26. júla 2004 Jean požiadal Michelle o ruku a ona povedala ÁNO! Dnes, 6992 dní neskôr, 27. júla 2023 v Ženeve, obklopení milovanou rodinou a priateľmi, sme šťastní, že môžeme prežiť tento moment so všetkými spolu,“ napísala mladomanželská dvojica.

Salma Hayek Čítajte viac OBRAZOM: Úchvatná Berry, trblietavá sexy Salma aj nežná kráľovná Oscarov Yeoh - tu je 100 záberov oscarovej módy

Michelle Yeoh sa pritom len pred pár mesiacmi stala prvýkrát držiteľkou Oscara. Sošku za najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe získala za výkon vo filme Everything, Everywhere, All at Once.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #svadba #Jean Todt #Michelle Yeoh

+ Využite slnka a pekného počasia a urobte si prechádzku do prírody.
Nebuďte smutný pokiaľ máte v práci zlé...

+ Všetok či už pohyb, alebo zmeny v strave sa čoskoro prejavia.
V práci sa vám bude dariť, musíte si to urdžať čo...