V začiatkoch lásky tu žil so Shakirou, teraz si do čarovného domu mimo Barcelony sťahuje Piqué mladú partnerku

Pred vyše rokom sa rozišiel sledovaný pár - Shakira a Gerard Piqué.

06.08.2023 14:00
Gerard Pique Foto:
Gerard Pique a Shakira na archívnej snímke.
debata

Od toho momentu médiá zaplavovali detaily ich spolunažívania aj rozpadu vzťahu. Zatiaľ, čo slávna speváčka je aj rok od rozchodu stále single, slávny futbalista sa už niekoľko mesiacov pýši novou láskou, 23-ročnou Clarou Chia Marti (23). Tá mala byť hlavným dôvodom rozchodu páru, ktorý má spolu dve deti.

484713749 Čítajte viac Koniec špekuláciám, je to pravda! Shakira potvrdila rozchod s Gerardom Piquém

Ako odznelo v relácii „El Programa de Ana Rosa“, do domu v prístavnom mestečku Cambrils, v ktorom žili v čase, kedy sa v roku 2012 Shakira presťahovala do Španielska, si futbalista sťahuje novú partnerku. V tomto dome, ktorý nie je pri mori a poskytuje dostatok súkromia, dokonca vznikli zábery tehotnej Shakiry, keď čakala prvé spoločné dieťa s Piquém. Ich syn Milan sa narodil v roku 2013. Dom má zaľúbencom poskytnúť viac súkromia ako Piquého apartmán v Barcelone.

Shakira sa s Gerardom Piquém spoznala vďaka MS vo futbale v roku 2010, ktoré sa konali v Juhoafrickej republike. K šampionátu Shakira naspievala pieseň Waka Waka (This Time for Africa). Pár sa prvý raz stretol počas nakrúcania klipu k spomínanej skladbe na jar 2010.

Partneri Gerard Pique a Shakira.
Gerard Pique a Shakira v roku 2019.
+4Gerard Pique a Shakira v roku 2019.

V januári 2013 sa páru narodil syn Milan, druhý syn Sasha sa narodil o dva roky neskôr. Zaujímavosťou je, že Gerard Pique je narodený v rovnaký deň ako ona, len o 10 rokov neskôr – 2. februára. Rodina žila dlhé roky v Barcelone, dvojica sa nikdy nepostavila pred oltár. Špekulácie o rozchode potvrdili v júni 2022.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Shakira #Gerard Piqué

+ Budujte si lepšie zdravie, nezabúdajte naňho.
Doprajte si to, čo skutočne potrebujete a neobmedzujte sa....

+ Nebojte sa lekárov, môžu vám len pomôcť a hlavne poradiť.
Máte pred sebou ťažké rozhodnutia, nevyberajte si však...