Ricky Martin prezradil detaily rozchodu s manželom: Nebol to rozmar

Len v júli svet obletela správa o rozchode sledovaného páru - speváka Rickyho Martina a výtvarného umelca Jwana Yosefa.

08.08.2023 00:00
Ricky Martin  a Jwan Yosef Foto:
Ricky Martin a Jwan Yosef na archívnej snímke.
debata (13)

Ricky Martin (51) a Jwan Yosef (38), švédsky umelec so sýrskymi koreňmi, sa pritom zosobášili len v roku 2018. SVoj vzťah oficiálne zverejnila v roku 2016 počas podujatia amFAR.

Joe Manganiello a Sofia Vergara Čítajte viac Ich rozchod je poriadny šok, hviezdny pár sa rozvádza po 7 rokoch. Tento signál však naznačil veľa...

O rozchode prehovoril slávny spevák pre ‚Telemundo‘. Ako dodal, ich rozchod nebol náhlym rozhodnutím. „V skutočnosti sme sa obaja už pred vypuknutím pandémie zaoberali témou odlúčenia,“ opísal Martin. To malo aj svoje výhody. „Keď sa o tom dozvedela verejnosť, už sme prešli procesom smútku.“ Medzi manželmi, ktorí majú spolu dve deti, nepanujú zlé vzťahy." Jwan a ja navždy budeme rodina," ubezpečil Ricky. Myslia najmä na ich deti.

Ricky Martin a Jwan Yosef si rozchod dôkladne naplánovali. „Toto nebolo rozhodnutie, ktoré sme urobili nedávno. Stuáciu sme plánovali s dostatočným predstihom… Pozeráme sa jeden druhému do očí a usmievame sa, objímame sa a prežívame všetky vzostupy a pády, plačeme a smejeme sa spolu.“

Manželia spolu vychovávali dcérku Luciu, ktorú im vynosila náhradná matka v roku 2018, a syna Renna, ktorý sa narodil o rok neskôr. Ricky Martin sa v roku 2008, v čase, kedy svoj'ho manžela ešte nepoznal, stal otcom dvoch synov, chlapcov Mattea a Valentina.

Ako Ricky Marin prezradil, ich deti nikdy nevideli, že by sa hádali. Napokon rodák z POrtorika dodal, že sa pozerá do budúcnosti s dôverou. " Jedného dňa chcem mať opäť stabilný vzťah."

© Autorské práva vyhradené

13 debata chyba
Viac na túto tému: #rozchod #Ricky Martin

+ Prerušíte návštevu v soláriu a začnete prirodzeným opaľovaním na slnku.
Investujte do...

+ Nezabúdajte na pohodlnú obuv a oblečenie, čaká vás náročný športový deň.
Užijete si príjemné počasie a...