Každý po svojom! Shakira do rána žúrovala, Piqué s mladučkou Clarou ruka v ruke v Barcelone

Už je to nejaký ten piatok, čo svet obletela nečakaná správa o rozchode sledovaného páru Gerard Pique (36) a Shakira (46).

09.08.2023 00:00
debata (1)

Ich rozchod, či skôr následné udalosti, stále zamestnávajú médiá. Zatiaľ, čo po ohlásení rozpadu vzťahu obaja mlčali, neskôr už na vyjadrenia takí skúpi neboli. Zvlášť 46-ročná Shakira si pá razy poriadne „rypla“ do svojej nástupkyne po boku slávneho hráča Barcelony. Dôvodom bol aj jej vek, Clara Chia Marti má totiž iba 23 rokov.

zväčšiť Gerard Pique a jeho partnerka  Clara Chia na... Foto: Profimedia
Gerard Pique Gerard Pique a jeho partnerka Clara Chia na prechádzke po Barcelone.

Napriek nízkemu veku jej vzťah s Piquém naberá na intenzite a dvojica sa rozhodne pred svetom neskrýva. Aktuálne ich paparazzi zachytili na spoločnej prechádzke Barcelonou, kedy sa usmiati od ucha k uchu držali za ruky a snažili sa ignorovať zvedavé pohľady ľudí na ulici. AKo sme pred pár dňami písali, slávny futbalista si svoju novú lásku dokonca ide nasťahovať do čarovného domu v prístavnom meste Cambrils, v ktorom žil v roku 2012 so Shakirou – viac tu.

zväčšiť Speváčka Shakira sa zabávala na párty vo West... Foto: Profimedia
shakira Speváčka Shakira sa zabávala na párty vo West Hollywoode až do skorých ranných hodín.

Zároveň s paparazzi zábermi Piquého s Clarou sa objavili aj fotografie jeho ex, s ktorou má futbalista dvoch synov. Speváčka Shakira sa zabávala na párty vo West Hollywoode až do skorých ranných hodín. A hoci médiá už „dávali“ kolumbijskú hviezdu s niekoľkými slávnymi mužmi, oficiálne je, na rozdiel od svojho expartnera, stále single.

Gerard Pique a jeho partnerka  Clara Chia na...
Gerard Pique a jeho partnerka  Clara Chia na...
+1Speváčka Shakira sa zabávala na párty vo West...

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Shakira #Gerard Piqué