Obrovský smútok a prázdno... Vo veku 57 rokov zomrel partner Sandry Bullockovej, podľahol chorobe ALS

Mimoriadne náročné a ťažké obdobie prežíva momentálne hollywoodska herečka Sandra Bullock. Po trojročnom boji s chorobou zomrel pred pár dňami jej dlhoročný partner Bryan Randall.

08.08.2023 07:10 , aktualizované: 11:36
sandra20182 Foto:
Sandra Bullock v roku 2018. Herečka je matkou dvoch adoptovaných detí. S Randallom vychovávali aj jeho dcéru.
debata (8)

Ako informovali viaceré americké médiá, Randall podľahol ALS (amyotrofická laterálna skleróza). Vyhlásenie pre médiá zdieľala jeho rodina.

"S veľkým zármutkom zdieľame, že 5. augusta zomrel Bryan Randall pokojne po trojročnom boji s ALS. Bryan sa rozhodol zavčasu zachovať svoju cestu s ALS v súkromí a tí z nás, ktorí sme sa oňho starali, sme urobili všetko, čo bolo v našich silách, aby sme splnili jeho požiadavku,“ uviedla rodina pre portál JustJared.com.

Sandra Bullock Čítajte viac V Sandre Bullockovej mal tú najlepšiu opatrovateľku. To sú slová sestry slávnej herečky po smrti Bryana Randalla

„Sme nesmierne vďační neúnavným lekárom, ktorí s nami prechádzali krajinou tejto choroby, a úžasným sestrám, ktoré sa stali našimi spolubývajúcimi a často obetovali svoje vlastné rodiny, aby mohli byť s našimi,“ uviedla rodina tiež vo vyhlásení.

zväčšiť Sandra Bullock a jej partner Bryan Randall na... Foto: Profimedia
Sandra Bullock a jej partner Bryan Randall Sandra Bullock a jej partner Bryan Randall na zábere z roku 2017 pred Piccolino Restaurant.

Pozostalí zároveň poprosili o rešpektovanie súkromia v náročných chvíľach a vyzvali tiež na podporu organizácií, ktoré sa zaoberajú výskumom tejto komplikovanej a zatiaľ nezvratnej diagnózy. Samostatné stanovisko herečky Sandry Bullockovej zatiaľ neprišlo.

Herečka Sandra Bullock a jej partner Bryan...
Sandra Bullock a jej partner Bryan Randall na...
+7Sandra Bullock, jej partner Bryan Randall a...

Herečka však Randalla ešte v roku 2021 nazvala „láskou môjho života“. Držiteľka Oscara a renomovaný fotograf sa stretli prvýkrát v roku 2015, kde Randall fotografoval oslavu narodenín jej adoptívneho syna Louisa. V spomenutom rozhovore v roku 2021 tiež Bullock hovorila o tom, že sa cíti byť mamou troch detí. Okrem toho, že vychovávala syna Louisa, má aj adoptívnu dcéru Lailu a starala sa aj o Randallovu dcéru z predchádzajúceho vzťahu.

Sandra Bullock Čítajte viac Krásne dievča 'od vedľa'! Týmto vzhľadom Sandra Bullock pred 30-timi rokmi očarila svet, od 60-ky ju delí len krôčik

„Je príkladom, ktorý chcem, aby mali pred sebou moje deti. Mám partnera, ktorý je kresťan a sú tam občas dva rôzne pohľady na vec. Nie vždy s ním súhlasím a on nie vždy súhlasí so mnou. Ale aj keď s ním nesúhlasím, je pre moje deti príkladom,“ uviedla vtedy v jednom z mála otvorených rozhovorov o svojom súkromí.

Amyotrofická laterálna skleróza (skratka ALS, známa aj ako Lou Gehrigova choroba alebo choroba motoneurónov) je progresívne, smrteľné, neurodegeneratívne ochorenie centrálnej nervovej sústavy, ktorého výsledkom je degenerácia a strata mozgových a miechových motoneurónov, teda buniek centrálnej nervovej sústavy, ktoré ovládajú vôľou ovplyvniteľné svalové pohyby. Kvôli tomu dochádza k postupnej svalovej slabosti až atrofii. Mozog nakoniec nie je schopný ovládať väčšinu svalov a pacient zostáva paralyzovaný, pri zachovaní psychických a mentálnych schopností.
Zdroj: Wikipedia

© Autorské práva vyhradené

8 debata chyba
Viac na túto tému: #úmrtie #Sandra Bullock #ALS #Bryan Randall

+ Ak vás niečo desí, rýchlo to spravte, potom vás už nebude mať čo desiť.
Nákup kvalitných vecí za dobrú cenu...

+ Prestaňte so svojimi zlozvykmi a pocítite konečne pocit úľavy.
Nezabúdajte na svoje deti, odkladajte im niečo aj...