Pánska jazda princa Harryho: Bez Meghan, no s mužom, ktorý patrí k najvernejším priateľom. O vojvodkyni si myslí... toto

Bez manželky Meghan Markleovej sa pred pár dňami objavil britský princ Harry v Japonsku. Do Tokia, kde ho čakalo niekoľko pracovných stretnutí a účasť na konferencii o športe, neprišiel sám.

11.08.2023 00:00
Princ Harry, Nacho Figueras Foto:
Princ Harry a jeho dlhoročný kamarát a kolega z konského póla - profesionálny hráč Nacho Figueras navštívili spoločne Japonsko a následne sa presunuli do Singapuru.
debata

Mladší syn britského monarchu Karola III. zavítal do metropoly japonskej krajiny so svojím dlhoročným kamarátom – profesionálnym hráčom konského póla Nachom Figuerasom. Dvojica sa v krajine zúčastnila osobne na konferencii ISPS Sports Values Summit-Special Edition, ktorá sa konala aj pod záštitou charitatívnej organizácie Sentebale a potom nasledoval aj benefičný zápas v konskom póle.

Norway Royals Čítajte viac Korčuliarka žijúca v luxuse, ochranárka z Nórska či fešný grécky princ, ktorý zbalil o 13 rokov staršiu - toto je nová generácia šľachty

Viac ako momenty z oficiálnej časti výletu však zaujali tie, ktoré sa objavili následne. Postaral sa o to práve Argentínčan Nacho Figueras, keď zverejnil niekoľko momentiek na sociálnej sieti Instagram.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Ignacio Figueras (@nachofigueras)

Na jednej z nich pózuje s princom Harrym v priestoroch obchodu s doplnkami a darčekovými predmetmi. „Nakupujeme pre naše manželky,“ napísal Figueras k záberu, ktorý pobavil najmä mužskú časť sledovateľov. Dvojica totiž pôsobí v priestoroch obchodu s taškami, perami či notesmi ako komediálne duo, ktoré veľmi netuší, čo vlastne svojim partnerkám má doniesť.

Britain Royal Farewell Čítajte viac Ak by Diana ešte žila, Harry by si Meghan nezobral, tvrdí niekdajší zamestnanec Alžbety II.

Nacho Figueras je Harryho verným priateľom, dvojica sa pozná od roku 2007. V jednom z mála rozhovorov, v ktorom sa vyjadril na jeho adresu, 46-ročný hráč konského póla uviedol, že ich priateľstvo sa rokmi vyvinulo. „Nezdá sa, že by ma chcel niečím ohurovať. Poznám ho roky a viem, že vždy túžil niekoho milovať, zobrať si ho a mať rodinu. Takže mi robí radosť vidieť ich oboch šťastných s dvoma krásnymi deťmi,“ uviedol v minulosti na margo Harryho a jeho polovičky Meghan.

Princezná Maria Chiara di Borbone na 76....
Zľava: Holandské princezné Ariane, Amalia a...
+21Princ Christian (najvyšší v strede) so svojimi...

Meghan Markle, manželka princa Harryho, bola v čase manželovho výletu na opačnú stranu zemegule zachytená na verejnosti tiež. Spoločne s kamarátkami sa vybrala na koncert speváčky Taylor Swiftovej, ktorej turné patrí momentálne medzi najúspešnejšie koncertné šnúry na americkej pôde spoločne s turné speváčky Beyoncé. Na koncertoch oboch hviezd sa už objavili desiatky celebritných hostí vo VIP sekcii.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Japonsko #láska #princ Harry #Nacho Figueras #pánska jazda

+ Nezabúdajte na tekutiny, vaše telo ich potrebuje viac ako si myslíte.
Nehrajte sa na niekoho kto všetko vie,...

+ Mali by ste vedieť čo je práve zmysel života a podľa toho sa aj správať.
Verte sami sebe, avšak aj svojmu tímu,...