Dotyky, smiech, nežné gestá: Večný lámač sŕdc Harry Styles má novú priateľku, snúbi sa v nej talent aj krása

Má povesť zvodcu, po boku ktorého sa často striedajú očarujúce krásky. Napriek tomu bol spevák Harry Styles viac ako dva roky vo vzťahu. Po jeho rozpade to však vzal "zhurta".

11.08.2023 12:37
Harry Styles na záberoch paparazzov s herečkou... Foto:
Spevák Harry Styles na záberoch paparazzov s herečkou Taylor Russellovou v Londýne. Hviezda má byť jeho novou partnerkou.
debata

Britského rodáka a hudobnú megastar stihli od jeho rozchodu s herečkou a režisérkou Oliviou Wildeovou spojiť s niekoľkými slávnymi ženami. Medzi inými napríklad modelkou Candice Swanepoelovou či modelkou a moderátorkou Emily Ratajowski. Zdá sa však, že jeho vyvolená bude z hereckého prostredia.

Princ Harry, Nacho Figueras Čítajte viac Pánska jazda princa Harryho: Bez Meghan, no s mužom, ktorý patrí k najvernejším priateľom. O vojvodkyni si myslí... toto

Už niekoľko dní sa šuškalo o tom, že Stylesa videli v spoločnosti talentovanej mladej herečky Taylor Russellovej – hviezdy kanibalskej romance Bones and all. Slová sa potvrdili aj zábermi paparazzov, ktoré vznikli počas premiérového predstavenia hry The Effect v Národnom divadle v Londýne.

zväčšiť Spevák Harry Styles na záberoch paparazzov s... Foto: Profimedia
Harry Styles na záberoch paparazzov s herečkou Taylor Russell Spevák Harry Styles na záberoch paparazzov s herečkou Taylor Russellovou v Londýne. Hviezda má byť jeho novou partnerkou.

Hviezdou predstavenia je práve pôvabná herečka, na párty po premiére sa po jej boku už objavil aj Harry Styles. Hoci nekvalitné, ale dostatočne čitateľné sú zábery, na ktorých sa dvojica v tesnom kontakte smeje, Styles herečku objíma a niečo jej šušká do ucha. Podľa fotografií sa zdá, že väčšinu večera zostala bok po boku toho druhého. Očití svedkovia tvrdia tiež, že dvojica sa viackrát držala za ruky a takto spoločne aj odišla.

zväčšiť Herečka Taylor Russell predstavila film Bones... Foto: SITA/AP, Scott Garfitt
Taylor Russell Herečka Taylor Russell predstavila film Bones and all v modeli z dielne Schiaparelli Haute Couture.

Na podujatí sa okrem Stylesa a Russellovej objavil aj slávny komik a moderátor James Corden, ktorý je tiež zachytený na niekoľkých záberoch.

Niekdajší líder One Direction a talentovaná herečka sa už stretávajú vraj niekoľko týždňov. Taylor Russell bola videná aj na koncerte speváka na viedenskom štadióne Ernsta Happela a údajne aj na prechádzke v uliciach rakúskej metropoly.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #Harry Styles #romanca #Taylor Russell