Ex-spajsky sa hrdo chvália svojimi deťmi a čo Emma Bunton? Neuveríte, ako ukázala svetu 16-ročného syna

Jej bývalá kolegyňa z formácie Spice Girls sa nedávno podelila o momentku svojej takmer dospelej dcéry. Speváčka a moderátorka Emma Bunton ju nasledovala, ale...

12.08.2023 00:00
Emma Bunton Foto:
Moderátorka a speváčka Emma Bunton na zábere z roku 2023.
debata

Blondínka, ktorú v časoch pôsobenia v Spice Girls prezývali Baby Spice, je známa tým, že rodinné súkromie si stráži ako oko v hlave. Hoci jej životný partner, hudobník a šéfkuchár Jade Jones je britskej verejnosti dobre známy, totožnosť ich detí je pred zrakmi verejnosti prezentovaná len veľmi zriedkavo.

Geri Halliwell Čítajte viac Má 17 a úžasný vzťah s nevlastným otcom: Takto dnes vyzerá dcéra ex-spajsky Geri Halliwellovej

Emma Bunton urobila nedávno výnimku, ale tiež tak spravila „po svojom“. Na sociálnej sieti Instagram totiž zverejnila fotografiu z osláv 16. narodenín svojho syna Beaua. Momentka, ktorá vznikla pravdepodobne v reštaurácii, zachytáva mladého tínedžera, ktorý drží v rukách balóny v tvare číslic 1 a 6. Ani na šestnáste narodeniny však fanúšikovia Buntonovej nevideli speváčkinho staršieho syna na jej profile. Beau pózuje otočený ku objektívu chrbtom. Mladík má aj vlastný Instagram, na ňom má však len štyri fotografie a poslednú, kde mu vidieť do tváre, spred troch rokov.

Britská hudobná skupina Spice Girls  v roku 1997.
Skupina Spice Girls v roku 1998.
+15Britská hudobná skupina Spice Girls  v roku 2007.

Podobné platí aj pri mladšej ratolesti – synovi Tateovi, ktorého otcom je tiež hudobník Jade Jones. Ako je vlastne možné, že sa slávnemu páru darí strážiť súkromie svojich dospievajúcich detí, nie je celkom jasné. Pri bulvárnych médiách v Británii to musí byť celkom náročné.

zväčšiť Futbalista David Beckham (v strede) so svojou... Foto: David M. Benett/Dave Benett/Getty Images for Disney+
David Beckham Futbalista David Beckham (v strede) so svojou rodinou - zľava: dcéra Harper Beckham, synovia Romeo Beckham a Cruz Beckham a jeho manželka Victoria Beckham.

Narozdiel od Buntonovej jej ex-kolegyne zo Spice Girls sa svojimi potomkami prezentujú hrdo (Geri Halliwell či Melanie Brown), ba niektoré z nich majú deti, ktoré si už vydobyli vlastný diel slávy a popularity (Victoria Beckham). Ako sa zmenili členky Spice Girls po rokoch? To si pozrite v galérii.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa emmaleebunton (@emmaleebunton)

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #dieťa #syn #súkromie #Instagram #Emma Bunton

+ Hodiny strávené za počítačom neprospievajú vašim očiam, uvedomte si to.
Nesťažujte sa neustále na svoju prácu,...

+ Každý deň si užívajte, nebojte sa neustále toho čo bude zajtra.
Nezabúdajte na zážitky, práve to je to, do čoho...