Aha! Na Instagrame sa objavila skutočná vzácnosť. Selfie, na ktorej sa usmieva vojvodkyňa Meghan. Kto záber zverejnil a prečo?

Nie, vojvodkyňa Meghan sa na Instagram oficiálne nevrátila, hoci ešte skôr, než spoznala princa Harryho, bola úspešnou influencerkou.

17.08.2023 00:00
meghan Foto: ,
Vojvodkyňa Meghan na udeľovaní cien "Ripple of Hope" v New Yorku.
debata

A predsa sa jej selfie záber na Instagrame objavil, čo je veľká vzácnosť. Kto ho zverejnil a prečo?

Na sociálnej sieti sa objavil záber (preklikať šipkou), ktorý zobrazuje manželku princa Harryho usmiatu v obklopení priateliek. Záber sa objavil na Instagrame Highbrow Hippie, ktorý vedú Kadi Lee a Myka Harris. Kadi Lee je prominentná kadedníčka, ktorá sa stará o účesy slávnych hviezd ako Sarah Jessica Parker, Gwyneth Paltrow či Dakota Fanning. A ako sa zdá, patrí aj k blízkym kamarátkam 42-ročnej vojvodkyne.

„Neskoršia narodeninová oslava s týmito milými múzami,“ napísala kaderníčka Kadi Lee na Instagrame v stredu 15. augusta. Na fotografii, ktorú zdieľa, je okrem vojvodkyne Meghan aj autorka Cleo Wade pri stole na terase reštaurácie. Z popisu nie je jasné, o koho narodeninovú oslavu išlo. Vzhľadom na fakt, že vojvodkyňa Meghan mala narodeniny 4. augusta, mohlo ísť aj o jej oslavu.

Vojvodkyňa Meghan  vo Westminsterskom opátstve.
Vojvodkyňa Meghan a princ  Harry na udeľovaní...
+10Vojvodkyňa Meghan a princ  Harry na udeľovaní...

V deň svojich 42– narodenín si Meghan vyšla na večeru s manželom, princom Harrym a takisto s niekoľkými priateľmi. Pozornosť médií vtedy vzbudil jej outfit – viac čítajte tu.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Meghan

+ Slnko a úsmev zlepší nielen vašu náladu, ale aj zdravotné ťažkosti.
Analyzujte svoje...

+ Najradšej by ste vo vode aj spali. Pozor však na mokré plavky a zápaly.
Zábava je dôležitejšia ako cena...