To naozaj? Britský moderátor skoro odpadol. Opísal situáciu, keď princeznú Kate uvidel bez...

Hoci princezná Kate patrí medzi členov britskej kráľovskej rodiny, nezabúda na jednoduché pravidlá slušnosti. Ako veľmi prekvapila rozhlasového moderátora Romana Kempa (30)?

20.08.2023 00:00
Princezná Kate Foto: ,
Princezná Kate.
debata (6)

Začiatkom roku 2023 obaja natočili video o duševnom zdraví ako súčasť kampane princeznej z Walesu „Shaping Us“, ktorá sa zameriava na dôležitosť rozvoja detí v rannom veku. Manželka princa Williama ho, ako povedal, zastihla nepripraveného, keď mu urobila nečakaný návrh.

„Zhovárali sme sa cez Zoom, len ona a ja. A ona povedala: ‚Ach, vieš, môžem prísť a urobiť to video u teba. A ja som povedal: 'Nie, nie, urobme to u mojich rodičov‘. Majú väčší dom a ja som nechcel člena kráľovskej rodiny volať do bytu vo Vauxhall,“ opísal pre The Times.

To, čo nasledovalo, sa zdalo moderátorovi priam neskutočné: „Sedeli sme pri kuchynskej linke, mama, otec, sestra so psami a Kate bola medzi nami. Neuveriteľný moment,“ opísal s nadšením. Jedna vec však na moderátora zapôsobila ešte viac. „Najzábavnejšie na tom bolo, že nemala obuté topánky, pretože bola dostatočne úctivá, aby sa vyzula už pri dverách. To mi naozaj utkvelo v pamäti, pretože nikdy neuvidíte členov kráľovskej rodiny bez topánok.“

Víťazka ženskej dvojhry vo Wimbledone Markéta...
Tenisová legenda Martina Navrátilová sa prišla...
+10Herečka Maggie Smith sa prišla pozrieť na...

© Autorské práva vyhradené

6 debata chyba
Viac na túto tému: #princezná Kate

+ Pri športe si vyberajte také aktivity, ktoré vám spevnia brušné svalstvo.
Využívanie aplikácií na zlepšenie...

+ Návštevu zubára neodkladajte, bolesti sa vám budú neustále opakovať.
Naučte sa povedať "nie" nadmerným...