Nehovorte mi, že som nelegitímny, odkázal médiám. Nemanželský syn kniežaťa Alberta povedal o svojom otcovi aj toto

Pomerne vzácny rozhovor sa podaril francúzskemu portálu magazínu Point de Veu, ktorý sa skontaktoval s potomkom monackého kniežaťa Alberta. Reč je o nemanželskom synovi Alexandrovi.

23.08.2023 00:00
Alexandre Grimaldi-Coste Foto:
Alexandre Grimaldi-Coste, syn Nicole Coste a monackého kniežaťa Alberta na archívnom zábere.
debata (1)

Model Alexandre Grimaldi má 19 rokov a pochádza z krátkeho vzťahu monackého kniežaťa s letuškou Nicole Costeovou. Alexandre sa presadil ako model a vďaka jeho slávnemu pôvodu je o neho stále záujem, najmä vo francúzsko a taliansko hovoriacich krajinách. Mladík prekvapil, keď uviedol, že v postoji k rečiam, ale aj pochybnostiam o tom, či je potomkom kniežaťa Alberta, dokáže zaujať veľmi jasný postoj.

Britská princezná Beatrice Čítajte viac Pracuje na plný úväzok, zahrala si vo filme a tiež... toto ste o oslávenkyni princeznej Beatrice ani netušili

„Moja matka je od prírody veľmi jemná a dovolila, aby bolo povedaných veľa (aj nepravdivých) vecí, pretože jej vždy radili, aby ‚nechala ten príbeh ísť‘,“ uviedol pre Point de Veu Alexandre Grimaldi. „Ja budem viac procedurálny, pretože som sa narodil vo Francúzsku, ale vyrastal som v anglosaskej krajine. V prípade potreby zaútočím," komentoval.

Princezná Maria Chiara di Borbone na 76....
Zľava: Holandské princezné Ariane, Amalia a...
+21Princ Christian (najvyšší v strede) so svojimi...

Počas svojho dospievania sa často stretal s tým, že ho v médiách označovali ako „nelegitímneho“. To vraj 19-ročného modela poriadne hnevá, pretože vzťah jeho matky a monackého kniežaťa sa odohral ešte v čase pred jeho manželstvom a vzťahom s princeznou Charlene. „Ani jeden z mojich rodičov nespáchal neveru,“ vyhlásil rezolútne Grimaldi.

zväčšiť Monacké knieža Albert na 74. ročníku Plesu... Foto: Profimedia
knieža Albert II., princezná Charlene Monacké knieža Albert na 74. ročníku Plesu Červeného kríža v spoločnosti manželky, princeznej Charlene. Dvojica vyzerala tentoraz naozaj očarujúco, najmä 45-ročná Charlene vyrazila dych v bielej večernej kreácii, ktorá pripomínala model pre nevestu.

„Dúfam, že nikto neverí klamstvám šíreným na internete. Keď som bol dieťa, mal som od otca dobrovoľné uznanie. Nie od sudcu alebo od médií, ktorí ho k tomu donútili,“ uviedol tiež v rozhovore Alexandre Grimaldi, ktorý má okrem princa Jacquesa a princeznej Gabrielly, oficiálnych potomkov kniežaťa z manželstva s princeznou Charlene, tiež nevlastnú sestru Jazmin Grace Grimaldi. Tá sa narodila z Albertovho romániku s Tamarou Rotolo a je vôbec najstarším potomkom monackého panovníka.

Ani ona, ani Alexandre však nemajú nárok na nástupníctvo na trón, keďže neboli narodení v rámci manželstva panovníka.

Monacké knieža Albert na 74. ročníku Plesu...
Monacké knieža Albert na 74. ročníku Plesu...
+3Monacká princezná Charlene na bále Ćerveného...

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #syn #knieža Albert #nemanželský syn #Alexandre Grimaldi

+ Plánujte si pravidelne čas na oddych a koníčky pre dlhodobú pohodu.
Vyskúšajte si peniaze začať šetriť vo väčšom...

+ Každého telo porebuje občas vypnúť, mali by ste nechať vy to vaše.
V práci sa vám bude veľmi dariť a vydrží vám...