Jedna z najkrajších Britiek, Sienna Miller, je tehotná. Otec jej dieťaťa? O 15 rokov mladší krásavec

Sienna Miller, obdivovaná britská hviezda, je tehotná. Slávna blondínka čaká druhé dieťa, tehotenským bruškom sa pochválila na dovolenke.

24.08.2023 00:00
Sienna Miller Foto: ,
Herečka Sienna Miller sa na podujatí Prince's Trust Global Gala objavila v kreácii Fendi Haute Couture.
debata

41-ročná hviezda je už mamou 11-ročnej dcérky Marlowe (11), ktorej otcom je britský herec Tom Sturridge, s ktorým Miller žila od roku 2011. PO štyroch rokoch a zásnubách sa však ich cesty rozdelili.

zväčšiť Sienna Miller s tehotenským bruškom v St Tropez. Foto: Profimedia
sienna miller Sienna Miller s tehotenským bruškom v St Tropez.

Už istý čas je po jej boku herec, o 15 rokov mladší Oli Green. Dvojicu paparazzi zachytili takto pred rokom na dovolenke vo francúzskom Antibes. Po roku tak zaľúbenci očakávajú spoločného potomka, ako píše magazín People. Budúci rodičia si užívajú slnko a more opäť vo Francúzsku, na jachte blízko letoviska St. Tropez.

zväčšiť Herečka Sienna Miller a jej partner Oli Green... Foto: Profimedia
Sienna Miller a jej partner Oli Green Herečka Sienna Miller a jej partner Oli Green odchádzajú z tenisového turnaja Wimbledon.

Sienna Miller, známa napríklad zo snímok Casanova (2005), Interview (2007) či G.I. Joe (2009), v minulosti tvorila sledovaný pár s britskou hviezdou Judeom Lawom. S ním začala randiť počas nakrúcania filmu Alfie (2004), v ktorom si spoločne zahrali. Dvojica sa zasnúbila na Vianoce v roku 2004, v novembri 2006 sa však rozišla. Svoj vzťah obnovili na jeseň 2009. V roku 2011 si ale dali opäť zbohom.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Sienna Miller

+ So svojim zdravím neexperimentujte, tetovanie vám môže aj ublížiť.
Prekonajte sa a choďte na kúpalisko...

+ Pracujte na psychickom zdravý, aby ste boli vyrovnaný. Meditácia pomôže.
Finančné operácie robte s rozvahou,...