Zostane jej čas na Nemocnicu? Kráska Klamová odletela za veľkú mláku, čaká ju veľká modelkovská šanca?

Popri účinkovaní v populárnom jojkárskom seriáli stíha aj svoju ďalšiu kariéru. Kráska Diana Klamová prezradila, že ju čaká veľká premiéra a profesionálna novinka.

28.08.2023 00:00
Diana Klamová Foto:
Herečka Diana Klamová sa ukázala na letnej párty tiež.
debata

Ako uviedla Diana Klamová pre Joj.sk, odletela do Ameriky, kam ide pracovne vôbec prvýkrát. „Vôbec neviem, čo mám od toho čakať, ale uvidíme,“ komentovala v rozhovore pre domovskú televíziu, kde ju diváci môžu vidieť v seriáli Nemocnica. „Idem konkrétne do LA (Los Angeles) a teším sa najmä na to mesto. Ako to tam vyzerá, na ľudí a verím, že aj nejaké pracovné príležitosti budú,“ komentovala tiež Klamová.

Kristína Svarinská Čítajte viac Sexy letná Svarinská, elegantná kráska Arató z Dunaja a jej kolega? Prišiel v sukni. Letný žúr Markízy plný hviezd, módu musíte vidieť

Ako nám len nedávno potvrdila slovenská topmodelka Erika Palkovičová, z amerického Los Angeles sa po pandémii covidu stalo nové centrum módy a množstvo fotení či tvorby reklamných kampaní a katalógov sa presunulo z New Yorku práve do mesta anjelov.

Herečka Zuzana Mauréry vyzerala naozaj pôvabne.
Moderátorka Jasmina Alagič-Vrbovská (v strede)...
+45Herečka a televízna tvár Diana Mórová nechýbala...

Palkovičová, ktorú objavili pred 14 rokmi na kastingu Elite Model Look, sa do Los Angeles vybrala tiež pred pár dňami – podobne ako jojkárska herečka a modelka Diana Klamová. Ešte predtým nám však úspešná kráska a tvár kampaní ako Chanel či Cartier poskytla zaujímavý rozhovor. Viac si pozrite vo videu nižšie.

Za menej ako 10-tisíc nevstať z postele? Aj dnes sú také modelky, vraví slovenská kráska. Svet módy ju miluje už 14 rokov
Video
Zdroj: PRAVDA

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #nemocnica #modeling #Erika Palkovičová #Diana Klamová

+ Starnutie zvládate ťažko, no kozmetickými zákrokmi si nepomôžete.
Plánujte rozpočet, aby ste mali prehľad...

+ Pracovné nasadenie bude v tomto období náročné pre letné horúčavy.
Letný tábor síce bude drahší ako ste...