Oficiálne narodeninové foto kráľovnej Ranie! Takto vyzerá jej pohodička na pohovke, ale v poriadne luxusnom kúsku oblečenia

Jordánska kráľovná Rania oslavuje 31. augusta 53. narodeniny. Palác, podľa tradície, zverejnil nový oficiálny portrét oslávenkyne.

31.08.2023 00:00
rania Foto:
Jordánska kráľovná Rania oslavuje 31. augusta 53. narodeniny - palác zverejnil oficiálny záber.
debata

Kráľovská rodina zdieľala nový záber prostredníctvom oficiálnej tlačovej kancelárie a oslávenkyňa pózuje sediac na bielej pohovke s príjemným úsmevom a hrnčekom v ruke. Vedľa nej sú položené okuliare na čítanie a tablet. „Pohodičku“ na pohovke si však vychutnáva štýlovo, v jemnej bundičke z dielne Louis Vuitton, ktorej cena sa pohybuje od 2 0000 eur vyššie.

rania Čítajte viac Kráľovná Rania na svadbe roka šatami bodovala, ale... V tomto modeli pôsobí ako kráska z príbehov Tisíc a jednej noci

Manželka jordánskeho kráľa Abdullaha II. (61) patrí k sledovaným dámam, ako členka kráľovskej rodiny zapĺňa stránky svetových médií. Ich záujmu sa tešila aj top udalosť Jordánska z júna. Práve vtedy sa konala svadba roka – jordánsky korunný princ Husajn bin Abdalláh so ženil so saudskoarabskou architektkou Radžwou Alseifovou.

william, kate Čítajte viac OBRAZOM: Jordánska svadba plná hostí s modrou krvou. Kate a William? Ani tí na nej nechýbali, podobne ako Maxima či Mary

Bola to nielen nevesta, ale aj mama ženícha, kráľovná Rania, ktorá na seba strhla zaslúženú pozornosť. Na podujatí sa zúčastnili aj mnohé ďalšie členky kráľovských rodín, princeznú Kate nevynímajúc.

Britský princ William a jeho manželka Kate  na...
Holandský kráľ  Willem-Alexander a kráľovná...
+13Švédska princezná Viktória a jej manžel, princ...

Rodáčka z Kuvajtu sa s Abdullahom II. spoznala na večierku v roku 1992, o šesť mesiacov po ich zoznámení oznámili zásnuby. Svadbu si vystrojili v roku 1993 a majú spolu štyri deti. Korunný princ Husajn, ktorý sa v júni ženil, je ich najstarším potomkom, má 29 rokov.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Jordánsko #kráľovná Rania

+ To, že ste iný nie je zlé, nedovoľte aby vás o tom niekto presvedčil.
Máte pred sebou ešte mnoho práce, preto sa...

+ Dbajte na svoj zrak, nenechajte si ho viac pokaziť.
Robte hlavne to, čo vás baví, nestrácajte čas niekde, kde...