Svadbu si vystrojili hneď dva razy, jednu dokonca na francúzskom zámku! Po štyroch rokoch stojí slávny pár pred rozvodom

Americký spevák Joe Jonas (34) a anglická herečka Sophie Turner (27) známa zo seriálu Hry o tróny sú pred rozvodom. Svadbu, vlastne hneď dve, si vystrojili v lete 2019.

05.09.2023 00:00
Joe Jonas a  Sophie Turner Foto:
Joe Jonas a Sophie Turner na archívnej snímke.
debata

Podľa informácií portálu TMZ je manželstvo v hlbokej v kríze a čoskoro sa skončí. Frontman kapely Jonas Brothers Joe vraj už kontaktoval dvoch potenciálnych rozvodových právnikov a chystá sa podať rozvodové papiere.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa S O P H I E T U R N E R (@sophiet)

Portál TMZ píše, že Joe Jonas sa posledné tri mesiace staral o dve dcéry slávneho páru „takmer neustále“ a to aj napriek tomu, že bol so svojimi bratmi na svetovom turné. Pár, ktorý sa v roku 2019 zosobášil, má podľa viacerých nemenovaných zdrojov vážne problémy a Joe Jonas bol už na verejnosti paparazzi fotografmi zachytený bez snubného prsteňa. Pár tiež už predal veľkú spoločnú nehnuteľnosť v Miami.

V roku 2019 si pritom sledovaná dvojica, ktorá spolu randila od roku 2016, vystrojila dve svadby. Najskôr si zaľúbenci povedali „áno“ v Las Vegas, neskôr si svadbu zopakovali vo Francúzsku. Hostina sa konala v Château de Tourreau.

Sophie Turner je známa najmä ako Sansa Stark zo seriálu Hra a tróny (2011 – 2019) alebo Jean Grey z komiksoviek X-Men: Apokalypsa (2016) a X-Men: Dark Phoenix (2019). Zahrala si aj v snímkach Another Me (2013) alebo Takmer normálne dievča (2015). Joseph Adam „Joe“ Jonas sa preslávil pôsobením v zoskupení Jonas Brothers, ktorého členmi sú aj jeho bratia Kevin a Nick.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Joe Jonas #Sophie Turner

+ Upravte stravu, aby ste sa cítili lepšie. Zdravé jedlo je základ.
Nepomáhajte s peniazmi ak o to dotyčný...

+ Nemali by ste odkladať očkovanie, inak hrozia vážne ochorenia v cudzine.
Riskovanie s hazardom vás...