Pomsta za zlomené srdce chutí sladko. Exmanželovi vojvodkyne Meghan ešte sladšie

Pomsta je sladká! Zatiaľ, čo vojvodkyňa Meghan život v kráľovskej rodine opísala samými nelichotivými prívlastkami, jej exmanžel je, naopak, viac ako šťastný. A navyše aj rozprávkovo bohatý.

07.09.2023 00:00
debata

Vojvodkyňa Meghan, ešte ako herečka, tvorila s filmovým producentom Trevorom Engelsonom pár dlhých sedem rokov, v septembri 2011 si povedali „áno“ počas honosnej svadby na Jamajke. V auguste 2013 sa pár rozviedol, v júni 2016 sa začal jej vzťah s britským princom Harrym, ktorý vyvrcholil svadbou v máji 2018.

zväčšiť Trevor Engelson a jeho manželka Tracey Kurland. Foto: Profimedia
Trevor Engelson Trevor Engelson a jeho manželka Tracey Kurland.

A hoci spočiatku všetko nasvedčovalo tomu, že niekdajšia seriálová herečka doslova vyhrala v lotérii a po boku princa Harryho bude žiť život, aký jej prvý manžel nemohol ani vzdialene ponúknuť, bublina praskla.

Meghan and Harry Čítajte viac Okolo exmanžela vojvodkyne Meghan je zväčša ticho! Ale pri tejto správe sa médiá nezdržali

Život po boku princa Harryho bol všetko, len nie ľahký. Rasizmus, nátlak, žiarlivosť, boj s bulvárnymi médiami… Aké náročné bolo pre Meghan niekoľko rokov v Londýne čoby členke kráľovskej rodiny napokon opísala v škandalóznom rozhovore s Oprah Winfrey (69), neskôr aj v dokumente Netflixu.

Ako uvádzali britské médiá, rozchod s Trevorom Engelsonom mala iniciavať práve Meghan a producent mal zostať v šoku, so zlomeným srdcom a pocitom, že bez Meghan už nebude nikdy šťastný. Všetko dopadlo inak…

Vojvodkyňa Meghan  vo Westminsterskom opátstve.
Vojvodkyňa Meghan a princ  Harry na udeľovaní...
+10Vojvodkyňa Meghan a princ  Harry na udeľovaní...

Trevor Engelson je od roku 2019 šťastne ženatý s Tracey Kurlandovou, odborníčkou na výživu, ktorej zosnulý otec zarobil ohromný balík, 500 miliónov dolárov v hypotekárnom priemysle pred jeho predčasnou smrťou na komplikácie spôsobené kovidom v roku 2021. Jeho dcéra tak, ako píše Daily Mail, zdedila 250 miliónov dolárov.

Priateľ 46-ročného producenta pre „Mail on Sunday“ povedal, že jeho kamarátovi sa darí skvele a je šťastný vďaka rodine, ktorú má. Žijú na rozľahlom pozemku v bohatej oblasti Los Angeles so svojimi dvoma malými dcérami a sú šťastní. „Keď som ho nedávno videl, stále hovoril o tom, že je šťastnejší ako kedykoľvek predtým a ako veľmi miluje fatk, že je otcom a že sa nikdy necítil taký naplnený.“

Oprah Meghan and Harry Interview Čítajte viac Rekordná sledovanosť rozhovoru Harryho a Meghan! Už ho videlo takmer 50 miliónov ľudí

Nikdy sa netlačil do centra záujmu a život mimo centra pozornosti mu vyhovuje. Meghan bola v tomto celkom odlišná. „Ide vo svojom živote ďalej a dalo by sa povedať, že žije ešte lepší život ako Meghan. Pravdepodobne má teraz dokonca aj viac peňazí ako ona, robí to, čo miluje a nie je v centre pozornosti. Je znie ako dokonalá pomsta,“ dodal spomínaný zdroj. Ako producentovi v Hollywoode sa mu takisto darí výborne.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #princ Harry #vojvodkyňa Meghan #Trevor Engelson

+ Pravidelné prestávky počas práce znižujú stres a zvyšujú produktivitu.
Nerobte si z nikoho srandu, ani vy ste...

+ Nezabúdajte ani na svoje zdravie, doprajte si čas pre seba.
Neponižujte sa, pravdou je, že ste oveľa lepší ako...