Nenávratne zničené! Po špekuláciách o konci manželstva je to oficiálne, slávny pár sa 4 roky po svadbe rozvádza

Americký spevák Joe Jonas (34) podal 5. septembra na súde v Miami žiadosť o rozvod.

06.09.2023 15:00
Joe Jonas a Sophie Turner Foto:
Joe Jonas a Sophie Turner na archívnej snímke.
debata

Ako píše magazín People, ako dôvod uviedol fakt, že manžestvo medzi ním a herečkou Sophie Turnerovou (27) je nenávratne zničené. Podľa žiadosti o rozvod podpísali spevák a herečka známa z Hry o tróny predmanželskú zmluvu, tieto dokumenty boli uložené na súde v okrese Miami-Dade na Floride.

zväčšiť Joe Jonas a  Sophie Turner na podujatí MET Gala. Foto: Evan Agostini
APTOPIX 2022 MET Museum Costume Institute Benefit Gala Joe Jonas a Sophie Turner na podujatí MET Gala.

Už niekoľko týždňov americké médiá prinášali informácie o kríze v prominentnom manželstve, ktoré sa ukázali ako pravdivé. Ako uviedol zdroj pre magazín People, manželia žili rozdielne životy už niekoľko mesiacov, spolu netrávili ani leto. Zatiaľ, čo Sophie Turner nakrúcala v Británii, dve deti trávili čas so svojím otcom, ktorý ich zobral aj na turné s kapelou Jonas Brothers, ktorej frontmanom je práve Joe Jonas.

Joe Jonas a  Sophie Turner Čítajte viac Svadbu si vystrojili hneď dva razy, jednu dokonca na francúzskom zámku! Po štyroch rokoch stojí slávny pár pred rozvodom

Sledovaná dvojica, ktorá spolu randila od roku 2016, si v roku 2019 vystrojila dve svadby. Najskôr si zaľúbenci povedali „áno“ v Las Vegas, neskôr si svadbu zopakovali vo Francúzsku. Hostina sa konala v Château de Tourreau. V roku 2020 sa im narodila prvá dcéra Willa, v roku 2022 prišla na svet druhá dcérka, jej meno však rodičia nezverejnili.

Sophie Turner je známa najmä ako Sansa Stark zo seriálu Hra a tróny (2011 – 2019) alebo Jean Grey z komiksoviek X-Men: Apokalypsa (2016) a X-Men: Dark Phoenix (2019). Zahrala si aj v snímkach Another Me (2013) alebo Takmer normálne dievča (2015). Joseph Adam „Joe“ Jonas sa preslávil pôsobením v zoskupení Jonas Brothers, ktorého členmi sú aj jeho bratia Kevin a Nick.

Brat Joe Jonasa, spevák a herec Nick Jonas, sa v roku 2018 zosobášil s indickou herečkou a speváčkou Priyankou Chopra. Dvojica si svoje „áno“ povedala v indickom Džódhpure.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #rozvod #Joe Jonas #Sophie Turner

+ Vaše telo potrebuje vitamíny, doprajte mu ich v akejkoľvek podobe.
Ak niečo sľúbite, snažte sa to aj splniť,...

+ Nebojte sa riskovať, nie na darmo sa hovorí, risk je zisk.
Všetci vás už majú prekuknutého, preto už klamete len...