Potvrdené! Slávna Kylie Jenner randí s miláčikom ženského publika. Prezradili ich vášnivé bozky a táto fotka

O ich randení sa špekulovalo týždne, dnes je už špekuláciám koniec. Vášnivé bozky, pri ktorých ich pristihli, nemôžu byť lepším dôkazom.

07.09.2023 00:00
Podnikateľka a megastar Kylie Jenner v kreácii... Foto: ,
Podnikateľka a megastar Kylie Jenner v kreácii Jean Paul Gaultier.
debata

Slávna internetová a televízna persóna a tiež podnikateľka Kylie Jenner je zjavne vo fáze prvotnej vášnivej zamilovanosti. A podarilo sa jej „zbaliť“ jedného z najžiadanejších mužov filmového priemyslu súčasnosti. Respektíve, možno on zbalil ju. Ako to bolo, vedia len oni dvaja.

Ever Anderson Čítajte viac Má len 15, no už je o ňu poriadny záujem. Podobu so slávnou mamou s ukrajinskými koreňmi fakt nezaprie

Herec Timothee Chalamet, ktorého diváci mohli vidieť v snímke Duna a najbližšie sa predstaví ako Wonka v rovnomennej rodinnej snímke o mladosti Willyho Wonku, je novým partnerom členky slávneho televízneho klanu.

zväčšiť Kylie Jenner a Timothée Chalamet spoločne na... Foto: Profimedia
Kylie Jenner a Timothée Chalamet Kylie Jenner a Timothée Chalamet spoločne na koncerte Beyoncé v Los Angeles.

Americký portál TMZ.com získal fotografie a krátke video, ktoré zachytáva dvojicu vo vášnivom objatí a bozkoch. Spoločne sa takto objavili na koncerte speváčky Beyoncé v rámci jej svetového turné Rennaissance Tour.

Kylie Jenner sa vybrala do Karibiku priamo z...
Internetová hviezda a podnikateľka Kylie Jenner...
+2Internetová hviezda a podnikateľka Kylie Jenner...

Zaľúbenú dvojicu médiá spájali už od apríla tohto roka, Chalamet sa viackrát malo bjaviť pred dverami na pozemok luxusnej vily, v ktorej Kylie Jenner žije. Dlho sa však médiám nedarilo získať spoločnú fotografiu. Potom sa objavili aj správy o tom, že sa medzitým rozišli.

S úsmevom po Slovensku Čítajte viac Zábranská opäť zaľúbená? Zažila najkrajšie rande v živote, jej kolegyňa prezradila: Takto 'mimo' som ju ešte nevidela

Zdá sa však, že ich vzťah nemôže byť intenzívnejší. Nadšený vraj ním celkom nie je bývalý partner Jennerovej, raper Travis Scott, s ktorým má aj dcérku Stormi. „Sú však stále prepojení a obom záleží na tom, aby spoločne boli dobrými rodičmi ich dcérky,“ uviedol zdroj na margo Scotta.

Pozrite si tiež: Videorozhovor so speváčkou Emmou Drobnou

Viem iných pochváliť aj pohaniť, ale na seba som fakt prísna
Video
Zdroj: PRAVDA

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #rande #bozky #Kylie Jenner #Timothee Chalamet #TMZ.com

+ Stres riešte relaxom a aktívnym oddychom. Zeleninový deň vám len prospeje.
Spor s kolegyňou môže dopadnúť...

+ Povinnosť zúčastniť sa firemnej akcie prinesie ťažkosti s alkoholom.
Neexistujú žiadne obmedzenia, nejestvujú...