Raper z Nevady sa podľa polícia priznal k vražde vo vlastnej skladbe, už je vo väzbe

Dvadsaťpäťročný rapper Kenjuan McDaniel z americkej Nevady sa podľa polície priznal k vražde v texte vlastnej piesne.

11.09.2023 10:16
Kenjuan McDaniel Foto:
Raper Kenjuan McDaniel na snímke po zatknutí.
debata

Polícia v Las Vegas muža zatkla 29. augusta. Výšku kaucie sudca stanovil na milión dolárov s podmienkou elektronického sledovania, napísal web stanice CNN.

Zastreliť 32-ročného Randalla Wallace mal McDaniel údajne v septembri 2021. Polícia ho z účasti na zločine podozrievala už vtedy, pretože opis jeho auta zodpovedal opisu „neznámeho bieleho vozidla“, v ktorom utekal „muž čiernej pleti“ z miesta činu.

Tento rok v júli priviedla pozornosť jedného z lasvegaských detektívov späť k McDanielovi rapperova vlastná skladba a klip, ktorý nahral na YouTube.

McDaniel rapuje o tom, ako kdesi zaparkoval auto, priblížil sa po svojich a narazil na dvojitý zámok na dverách. Neskôr hovorí: „Ja som príčina, prečo je mŕtvy, smiali sme sa mu, aj keď ležal, nie príčina, prečo je mŕtvy, tak oslavujte, prečo jeho mama plače“.

Lasvegaská polícia uviedla, že teraz vážne podozrivý rapper ďalej opisoval podrobnosti, ktoré neboli nikdy zverejnené, a nadobudla tak podozrenie, že McDaniel sám je vrahom, alebo bol pri vražde prítomný.

debata chyba
Viac na túto tému: #vražda #raper #Kenjuan McDaniel

+ Ak máte nejaký problém na povrchu, musíte to začať najskôr riešiť zvnútra.
Ak sa nechcete snažiť, rovno to...

+ Začnite chodiť na masáže a na cvičenia na chrbticu, prospeje vám to.
Robte tak, aby ste boli spokojný hlavne...