Potiahnite za šnúrku, princezná! Kate mala najprv strach v tvári, potom... Poriadny výbuch smiechu

Zatiaľ čo jej manžel, princ William, je na návšteve Spojených štátov amerických, princezná Kate sa venuje povinnostiam doma.

20.09.2023 06:26
debata
zväčšiť Britská princezná Kate si skúšala nafukovaciu... Foto: SITA/AP, Ben Birchall
Britská princezná Kate Britská princezná Kate si skúšala nafukovaciu záchrannú vestu. Celkom dobre sa pri tom bavila.

Patrila k nim aj návšteva leteckej základne Kráľovského letectva v anglickom Somersete, kam sa 42-ročná Kate vybrala v pondelok popoludní.

princezná Kate Čítajte viac Malá a pritom taká veľká zmena: Princezná Kate predviedla účes, ktorý vzal internet útokom. Jeho tajomstvo?

Opäť šarmantná a bezprostredná, usmiata a v rozhovoroch s prítomnými pilotmi zjavne očarujúca – taká bola mama troch detí, ktorá si prezrela základňu, nasadla do jedného z prieskumných a bojových vrtuľníkov, ale tiež si vyskúšala jednu z najdôležitejších vecí, ktorú by mali ovládať piloti aj pasažieri.

Britská princezná Kate počas rozhovoru s členmi...
Britská princezná Kate sa usmieva počas...
+4Britská princezná Kate sa usmieva počas...

Reč nie je o ničom inom, ako o používaní záchrannej leteckej vesty v prípade nehody. Tú dobre poznajú aj cestujúci bežných aeroliniek pri úvodnej ukážke bezpečnosti v lietadle. Kate si vyskúšala, ako to vyzerá, keď sa nafukovacia vesta naozaj použije.

Vojvodkyňa Meghan Čítajte viac Šatník Meghan pod lupou: Obliekla si kúsky za tisíce eur, ale najkrajšia bola... v overale za 50 či lacných šatách

Na jej tvári bolo najprv badať ústráchaný výraz, keď mala vestu nafúknuť, potom však už vybuchla do uvoľneného smiechu a pobavila aj svojich hostiteľov. Viac foto nájdete v galérii vyššie.

Pozrite si tiež: Šatník vojvodkyne Meghan na návšteve Nemecka
Jeden z najluxusnejších lookov predvádzala...
Vojvodkyňa Meghan na zábere z prvého dňa...
+7Vojvodkyňa Meghan so svojím manželom, princom...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #vrtuľník #letisko #princezná Kate #záchranná vesta