Potom, čo Mastersona z hitu Tie roky sedemdesiate odsúdili na 30 rokov, podáva jeho manželka žiadosť o rozvod

Začiatkom septembra bol Danny Masterson, herec zo seriálového hitu z hitu Tie roky sedemdesiate, odsúdený na najmenej 30 rokov väzenia za dva prípady znásilnenia.

21.09.2023 00:00
Bijou Phillips a Danny Masterson Foto:
Manželia Bijou Phillips a Danny Masterson na archívnej snímke.
debata

Mastersona (47) uznali za vinného z toho, že v rokoch 2001 – 2003 vo svojom dome vo štvrti Hollywood Hills v Los Angeles nadrogoval a znásilnil dve členky scientologickej cirkvi, do ktorej patrí aj sám.

Danny Masterson Čítajte viac Najmenej 30 rokov za mrežami. Danny Masterson z hitu Tie roky sedemdesiate spoznal trest za znásilnenie dvoch žien

Jeho manželka Bijou Phillips (43) ho síce počas procesu podporovala, v týchto dňoch ale podala žiadosť o rozvod. Ako uvádza portál TMZ, rozvodové papiere sa na súde v Los Angeles ocitli v pondelok 18. septembra. Podľa amerického spravodajského portálu Peter A. Lauzon, právnik herečky a speváčky uviedol, že prípad bol „nepredstaviteľne ťažký pre manželstvo a rodinu“.

Meryl Streep po boku mažela,Dona Gummera, v...
Herečka Jodie Turner-Smith v kreácii Gucci a...
+18Herec Hugh Bonneville a jeho manželka Lulu...

„Pani Phillipsová sa rozhodla v tomto nešťastnom čase podať žiadosť o rozvod so svojím manželom,“ uviedol Lauzon vo vyhlásení, ktoré získalo TMZ. „Jej prioritou zostáva jej dcéra. Pán Masterson tu vždy bol pre pani Phillipsovú počas najťažších chvíľ v jej živote. Pani Phillipsová si uvedomuje, že pán Masterson je úžasný otec jej dcéry.“

Danny Masterson a Bijou Phillips sa stretli na turnaji v pokri v Las Vegas v roku 2004. Zásnuby nasledovali o päť rokov neskôr. V roku 2011 si povedali „áno“ na zámku v Írsku, majú spolu 9-ročnú dcéru.

Dannyho Mastersona začiatkom septembra odsúdili na najmenej 30 rokov väzenia za znásilnenie dvoch žien pred dvoma desaťročiami. Odsúdenie na 30 rokov až doživotie znamená, že odsúdený si o podmienečné prepustenie môže požiadať až potom, čo si vo väzení odpyká 30 rokov. To ale nemusí znamenať, že bude jeho žiadosti vyhovené.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Danny Masterson

+ Konzumujte viac vitamínov, aby ste podporili imunitu. Výživa je základ.
Vyzerá to tak, že pripravíte deťom...

+ Neodmietajte zmrzlinu ak vám prináša potešenie, doprajte si sladkú maškrtu.
Plánovaná letná brigáda...