Pokračovanie článku: 12, 20 či takmer 30 rokov spolu: Kto povedal, že láska v Hollywoode nemá šancu na úspech? Tieto slávne páry sú dôkazom opaku

20 rokov spolu

zväčšiť Herec Matt Damon a jeho manželka Luciana... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
Matt Damon a jeho manželka Luciana Barroso Herec Matt Damon a jeho manželka Luciana Barroso. Prišla v šatách Zuhair Murad.

Tento rok to bolo rovných dvadsať rokov, čo sa stretli prvýkrát. Reč je o hercovi Mattovi Damonovi a jeho pôvabnej polovičke Luciane Barrosovej. Dvojica sa zoznámila v roku 2003, keď Damon nakrúcal v Argentíne film. O dva roky neskôr šli spolu pred oltár a dodnes tvoria jeden z najstabilnejších párov. Majú tri dcéry, Luciana aj ratolesť z predchádzajúceho vzťahu.

27 rokov spolu

zväčšiť Herečka Julianne Moore prišla na podujatie v... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
2023 The Albies Herečka Julianne Moore prišla na podujatie v kreácii Versace. Spoločnosť jej robil manžel Bart Freundlich.

Od svadby síce toľko neuplynulo, ale ich vzťah už dávno prekročil číslo potrebné na oslavy „striebornej svadby“. Hollywoodska herečka Julianne Moore a jej manžel Bart Freundlich sa vzali v roku 2003 a tak slávili tento rok 20. výročie. Pár však tvorili už od roku 1996, teda ďalších sedem rokov navyše.

28 rokov spolu

zväčšiť Supermodelka Cindy Crawford sa pred objektívy... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
2023 The Albies Supermodelka Cindy Crawford sa pred objektívy postavila v kreácii Atelier Versace. Spoločnosť jej robil manžel Rande Gerber.

Ešte o rok dlhšie – toľko už tvorí pár supermodelka Cindy Crawford a podnikateľ Rande Gerber. Dvojica sa vzala v roku 1996, po ročnom randení. Spolu majú dvoch detí – syna Presleyho a dcéru Kaia. Sú známi svojou trvalou láskou a podporou vo vzťahu a ich manželstvo je považované za jeden z najstabilnejších a najúspešnejších vzťahov v modelingu a šoubiznise.

Britská topmodelka Kate Moss na vyhlásení cien...
Herečka Julianna Margulies v kreácii Versace.
+27Kolegyne z talentovej šou America´s Got Talent...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #manželstvo #Matt Damon #výdrž #Julianne Moore #Cindy Crawford #Amal Clooney

+ Starajte sa o svoj zdravý úsmev, je to pre vás dôležité.
Pokúste sa byť viac kreatívny, sami tak budete mať zo...

+ Vaše telo potrebuje vitamíny, preto mu ich konečne doprajte.
Nad novým životným poistením sa poraďte na oboch...