Speváčka Grimes, ktorá má s Elonom Muskom tri deti, ho napadla na súde. Dôvod?

Tridsaťpäťročná speváčka predtým Muska obvinila, že jej bráni v prístupe k jednému zo synov.

06.10.2023 08:02
Elon Musk Foto: ,
Elon Musk a speváčka Grimes.
debata (3)

Speváčka Grimes podala žalobu na rodičovské práva k trom deťom, ktoré má s miliardárom Elonom Muskom. Zo súdnych záznamov vyplýva, že umelkyňa, ktorej občianske meno znie Claire Boucher, podala 29. septembra žiadosť „o určenie rodičovského vzťahu“. Informoval o tom spravodajský server BBC. Tridsaťpäťročná speváčka predtým Muska obvinila, že jej bráni v prístupe k jednému zo synov. Jej príspevok na sociálnej sieti, v ktorom sa o tom zmieňuje, neskôr zmizol. Päťdesiatdvaročný Musk má najmenej desať detí s tromi rôznymi ženami.

Elon Musk Čítajte viac Musk zverejnil meme so Zelenským. Zožal za to vlnu kritiky aj posmešky

Päť detí má podnikateľ so svojou bývalou manželkou, kanadskou spisovateľkou Justine Wilsonovou. Ich prvý syn Nevada zomrel v roku 2002 na syndróm náhleho úmrtia dojčiat. Mal desať týždňov.

Speváčka a Musk majú tri deti. Syn pomenovaný „X Æ A-XII“, ktorého meno sa skracuje na X, sa narodil v máji 2020. Dcéru Exa Dark Sideræl, známu ako Y, porodila náhradná matka v decembri 2021. Tretie dieťa, chlapec menom Techno Mechanicus alebo Tau, sa narodilo vlani v júni. Táto informácia sa objavila v Muskovej biografii od spisovateľa Waltera Isaacsona. Musk a Grimes spolu striedavo boli a rozchádzali sa v rokoch 2018 až 2021.

Mark Zuckerberg, Elon Musk Čítajte viac Zuckerberg a Musk sa proti sebe postavia v ringu. Zápas bude naživo prenášať platforma X, uviedol Musk

„Mal by ma nechať vídať môjho syna, alebo prosím odpovedať môjmu právnikovi,“ napísala speváčka na sociálne siete. Príspevok bol údajne reakciou na obrázok dvojčiat, ktoré pán Musk splodil s manažérkou jeho start-upu Neuralink, Shivon Zilisovou. Foto zverejnil Isaacson. Dvojičky sa narodili koncom roka 2021.

Šéf spoločností Tesla či SpaceX bol dvakrát ženatý s herečkou Talulah Rileyovou. Prvýkrát sa vzali v roku 2010, ale v roku 2012 sa rozviedli. O rok neskôr si dali manželský sľub druhýkrát a v roku 2016 sa opäť rozviedli. Elon Musk je najbohatším človekom na svete. Podľa rebríčka miliardárov, ktorý zostavuje agentúra Bloomberg, sa odhadovaná hodnota jeho majetku pohybuje okolo 239 miliárd amerických dolárov.

3 debata chyba
Viac na túto tému: #Elon Musk #Grimes