To naozaj? Veselé, akou prezývkou volajú deti Williama a Kate svojho starého otca... Ale môže si za to sám

Prezývky majú v britskej kráľovskej rodine dlhú tradíciu. A naozaj zaujímavá "prischla" aj otcovi princeznej Kate, Michaelovi Middletonovi.

08.10.2023 00:00
Zľava: princ George, princ Louis a princezná... Foto: ,
Zľava: princ George, princ Louis a princezná Charlotte v koči odchádzajú z Buckinghamského paláca.
debata (1)

Deti princa Williama (41) a princeznej Kate (41), George (10), princezná Charlotte (8) a princ Louis (5), majú dvoch starých otcov a každého z nich volajú inak.

zväčšiť Michael a Carole Middletonovci, rodičia... Foto: SITA/AP, Andrew Milligan
Michael a Carole Middletonovci Michael a Carole Middletonovci, rodičia princeznej Kate prichádzajú na korunováciu kráľa Karola III.

K zaujímavej prezývke sa dostal Michael Middleton (74), otec princeznej Kate, ako píše denník Daily Mirror. Dostal prezývku „sumo“ a nie bezdôvodne. Vášňou Michaela Middletona bolo a je prekvapovať rodinu počas Vianoc vtipnými kostýmami, do ktorých sa navlečie. Odkedy sa objavil v kostýme zápasníka sumo, táto prezývka mu jednoducho „prischla“. V minulosti na svojho otca Pippa Middleton prezradila: „Môj otec dodržiava túto zábavnú tradíciu, že nás v určitom okamihu Vianoc prekvapí tým, že sa objaví v nejakom veselom kostýme,“ opísala pre The Spectator.

Princ Louis a princezná Charlotte prichádzajú...
Princ Louis sa opäť stal roztomilým (a...
+14Princ Louis sa opäť stal roztomilým stredobodom...

Ako deti volajú svojho druhého starého otca, kráľa Karola III.? „Jeho Veličenstvo“ rozhodne nie. Pre svoje vnúčatá je jednoducho iba dedko alebo „Granpa Wales“ (dedko Wales). S vnúčatami trávi veľa času v prírode, zbierajú slepačie vajíčka, chodia do stajní, ale učí ich aj maľovať, keďže otec princov Harryho a Williama má práve takýto talent.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #princ George #Michael Middleton